Cena pšenice rod 2011.g.

Šta mislite koja će biti cena pšenice ove god.


  • Ukupno glasača
    156
valjda 18,5 sa pdvom. zvali su caleta pre neki dan i pitali da li hoce na lager ili po toj ceni. cekamo isplatu.
 
Da li je ko prodao zito robnim rezervama?
Mene interesuje,da li polj.gazdinstvo koje hoce da proda psenicu, mora biti u PIO fondu?
 
Ja mislim da ne treba,zasto bi to bio uslov,jedini uslov je da prodas minimalno vagon a max 8 vagona ako si fizicko lice,i mozes samo da je prodas iz drzavne zadruge...
 
Da li je ko prodao zito robnim rezervama?
Mene interesuje,da li polj.gazdinstvo koje hoce da proda psenicu, mora biti u PIO fondu?

Bio sam u upravi za trezor, i tamo je bio jedan čovek (pomalo je psovao :haha:) koji je čekao potvrdu da je obnovio gazdinstvo ove godine jer mu treba zbog prodaje pšenice robnim rezervama... kaže, nikad da pokupi sve potrebne papire... a postoji neki rok za predaju. Platio je prevoz do ovlašćenog skladišta, mora da se fizički odnese pšenica, ne može kroz papire.
 
ja prodao.....trazili samo LK,potvrdu o aktivnom statusu P.G-a,i broj namenskog racuna,platio 2500din troskove SGS-a i sad cekam lovu
 
Kod mene pala sa 18 na 17,5 dinara.Sutra zovem berzu da vidim ima li mesta u mom okrugu za prodaju robnim rezervama pa javljam šta kažu.
 
Ja danas zvao i pustio faks.Žena mi reče da ću proći 100% samo je problem što u bližim javnim skladištima nema mesta.Oni će proveriti gde ima pa mi javiti ponudu.Ako mi odgovara zbog cene prevoza.
I mene interesuje gde ste vukli pšenicu jer je možda bečej i najbliže što ću naći.
 
Nazad
Vrh