Cena malih prasića na tržištu

U Kv se ta kilaza prodala po 150.Kod nas idu oko 30kg,jos uvek.
 
ljudi nemojte zatvarati prasad za tov pa cu vas pitati sta cete prodavati za 6 meseci.bolje jeftinije prodavati nego jeftino kupovati.jednom sam bio bez tovljenika i nikad vise
 
Svaka tebi cast. Postujem hrabrost ili kako se to vec zove ,ali na ovu cenu kukuruza.Neznam.

Pa sad da prodas kukuruz samo sto ce ti pojesti svinjija mislim da bi bio dobar na ovu cenu.

Ali opet svaka cast ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
To i jeste cilj sadasnjih,da te nateraju da nedrzis stoku vec da prodajes repromaterijal koji ce oni da izvezu i omlate pare.A posle da uvezu svinje i opet namlate kes. ::lose::
 
Nikola.KV je napisao(la):
To i jeste cilj sadasnjih,da te nateraju da nedrzis stoku vec da prodajes repromaterijal koji ce oni da izvezu i omlate pare.A posle da uvezu svinje i opet namlate kes. ::lose::
Pravi zakljucak ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Mozda sam amlo off ali ne mogu da ne kazem da je komsija dao dve svinje jedna 125 jedna 120 kila za 14 hiljada dinara,nikad prasene.Svinjice lepse od dukata ja teo da poludim jer sam mogao da ih kupim ja za tov.Ali da sam ja uzimao bile bi dooooosta skuplje.Ej moja Srbijo medju ovcama :nono:
 
goranv je napisao(la):
ljudi nemojte zatvarati prasad za tov pa cu vas pitati sta cete prodavati za 6 meseci.bolje jeftinije prodavati nego jeftino kupovati.jednom sam bio bez tovljenika i nikad vise
pa za 6 meseci mozes prodavati kukuruz a mozes ga i odmah prodati dok kilazu daje i vlaga ::namigivanje::
 
Ja se sad ne bih živ usudio da tovim, ljudi sad kupuju prasad za tov, pa koja će cijena tovljenika biti u junu? Daj bože da bude dobra cijena, ali ne bih ja volio da sam u vašoj koži, da sad kupujem robu za tov.....kako kažu crnogorci, SAMI SEBI U DROB USKAČETE :nono:
 
Nazad
Vrh