Cena malih prasića na tržištu

Mozes da se nerviras koliko hoces,mada neznam zbog cega.To je moje iskustvo sa tom hranom.Procitaj temu "Super koncetrati" pa ces videti i ostale komentare.
 
To sad ispada da je cena tovljenika i prasica u istom rangu.....
Ej SRBIJO po kom li kursu ti plovis ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
none 73 je napisao(la):
danas pola kapara za 36 prasica 100 evrica robu preuzima kada bude prosecna tezina 25 kg cena ce biti 10 din vise nego na pijaci nije lose osigurao sam kupca :D
Sad si uzeo kaparu pa ne mora ni da dolazi :haha: :haha:
Salim se naravno, lepo si ih utopio cim daje 10 din vise nego na pijaci, znaci da je doooobra roba.
Bravo za tebe! :D
 
more kako krenulo neka bude i 150 bicu zahvalan hvala prijatelju
Petar 90 je napisao(la):
da da bog pa da na pijaci budu 190din... :bravo: :bravo:
:ppozdrav:
Post je spojen: [time]1296242669[/time]
_________________________________________________
francuz je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
danas pola kapara za 36 prasica 100 evrica robu preuzima kada bude prosecna tezina 25 kg cena ce biti 10 din vise nego na pijaci nije lose osigurao sam kupca :D
Sad si uzeo kaparu pa ne mora ni da dolazi :haha: :haha:
Salim se naravno, lepo si ih utopio cim daje 10 din vise nego na pijaci, znaci da je doooobra roba.
Bravo za tebe! :D
pre je bilo obecanje ludom radovanje a sad je drugacije ko hoce robu dodji vidi plati pa onda pricaj sta hoces ko hoce da uzme neka kaparise inace kada stigne za prodaju odlazi vrlo brzo ali za ovaj stadijum je trebalo vremena nekoliko godina e sad druga prica :ppozdrav: :cao:
 
somika je napisao(la):
ljudi u cacku 110 dinara Jankovic placao teska sramota
kao sto sam i ranije rekao moze mu se da zajebava... nije on kriv ...sto mu se daje , moze on da placa i 50 din.. narod je stoka..koja se nece promeniti ni za milion godina bar nase podneblje.. jednom drugom mislimo najgore ,,, ::lose::
Post je spojen: [time]1296293506[/time]
_________________________________________________
none 73 je napisao(la):
to je stvarno bezobrazno ::lose::
None... koristi covek priliku ne treba da mu se daje..ali djaba pricat jedan drugi treci pa bi se opametili da ne mogu uzeti za te pare ostaju bez prasadi ...ali nema kome pricati ...
 
Nazad
Vrh