Cena malih prasića na tržištu

crni gruja je napisao(la):
@francuz
e ziv li si .. ja mrdam po malo i zaplicem noge ko prase pred lipsavanje :haha: :haha:
Ziv more, juce is'o levo-desno, terao prasad... danas za robu u veleprodaju pa terao prasad, pa oko 5 sati zalozim kazan i isteram 2 kom, do malo pre sam pek'o, rakija za merak, sutra nastavljam... :ppozdrav:

odoh u off ili offirah :haha: :haha: :haha:
 
francuz je napisao(la):
crni gruja je napisao(la):
@francuz
e ziv li si .. ja mrdam po malo i zaplicem noge ko prase pred lipsavanje :haha: :haha:
Ziv more, juce is'o levo-desno, terao prasad... danas za robu u veleprodaju pa terao prasad, pa oko 5 sati zalozim kazan i isteram 2 kom, do malo pre sam pek'o, rakija za merak, sutra nastavljam... :ppozdrav:
Ostavi malo da dodjemo na degustaciju
 
@ Zoran Kostović
Za jednog Nikšićanina dobro poznajete prilike oko cene prasadi u Srbiji. Svaka čast. ::namigivanje::

Pa dobro godinama sam u tim vodama znam taman kao i vi iz dana u dan kako se mijenja cijena, a od marta do sredina jula ne dolazim praktično u Crnu Goru...
 
Moja komsinica prodala dva legla,17 komada ,prosek 14 kg po 170 dinara.Kupio covek za tov.Roba solidna,ne nesto narocito , recimo ja takve ne kupujem da gajim
 
Ahhh mi Srbi...
prekjuce prodato 6 kom u jednom oboru, cuo komsija pa i on narucio 3 kom, pa njegov komsija 2 kom, pa njegov komsija 1 zensko da dotovi za Djurdjevdan.....
Ja dobar! :D
Sutra teram jer "gvozdje se vrelo kuje"
 
xsale je napisao(la):
Moja komsinica prodala dva legla,17 komada ,prosek 14 kg po 170 dinara.Kupio covek za tov.Roba solidna,ne nesto narocito , recimo ja takve ne kupujem da gajim
Pa to izađe prase tačnih 22.30 eura, a koliko je pojelo to prase predstartera i startera? Pa oćete li mi objasniti šta joj se isplati da proda tu kilažu? :sta: (ako uzmemo u obzir da su ta prasad stara nekih odprilike 55-60 dana) zar joj nije ljepše pridržati ih još 15-20 dana, a sad bi trebala da napreduju oko 500g po danu.....ta računica mi je skroz nejasna, nego svako zna kako mu je najbolje raditi...... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh