Cena malih prasića na tržištu

crni gruja je napisao(la):
danas me zovu sa svih strana .. niko ne da vise od 150 din (nikad gora cena pred Sv.Jovana )... ::lose::
Post je spojen: [time]1294982448[/time]
_________________________________________________
ove godine smo ga najebali .... zivi bili pa videli.. :zli:
e danas sam ga ispusio nema ni 150 din da vidis kako bi se ujeo za kur..c cena jedva 130din
 
none 73 je napisao(la):
grujo izdrzi bice boljih dana a bilo je i gorih :nono:nemoj cuo sam da boli
ma izdrzali smo ..znam...... ali izgleda da sam i ono malo zivaca sto sam imao izgubio danas .. odlazio sam da ih hranim ..bez i malo volje .. pozeleo sam samo da nema farme i nicega dokurcilo mi je sve **greška ti ovu Srbiju ne moze se vise izdrzati ::lose:: ::lose:: :haha: :haha: :haha:
 
Ma bice bolje,valjda ce i nas nekad da ogreje sunce :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Najgora stvar u svemu ovome sto postoje ljudi koji hoce da rade,a niko nece da ih podrzi i da stane iza njih ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Petar 90 je napisao(la):
Ma bice bolje,valjda ce i nas nekad da ogreje sunce :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Najgora stvar u svemu ovome sto postoje ljudi koji hoce da rade,a niko nece da ih podrzi i da stane iza njih ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
pa to mene i boli privatnik sam 22 god ,, sa farmom radim 5 god .. i niko da mi izadje u susret samo da nas uniste ..da nas poistovete sa neradnicima i dzabalebarosima .. strasno ahhh ::lose:: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh