Cena malih prasića na tržištu

crni gruja je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Ma bice bolje,valjda ce i nas nekad da ogreje sunce :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Najgora stvar u svemu ovome sto postoje ljudi koji hoce da rade,a niko nece da ih podrzi i da stane iza njih ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
pa to mene i boli privatnik sam 22 god ,, sa farmom radim 5 god .. i niko da mi izadje u susret samo da nas uniste ..da nas poistovete sa neradnicima i dzabalebarosima .. strasno ahhh ::lose:: :haha: :haha:
Ma nemamp nikakvu perspektivu,pogotovo mi mladji,posla nigde,podrska nikakva,i ja sto bih mozda krenuo da radim nesto sam,svi te je...u,otimaju ti sve sto moze i na kraju prave i budalu od tebe...stiglo je vreme za promene ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Nas narod stalno kuka kako mu nesto fali,a kad dodje rreme da se menja ,mi svi ostanemo kuci,e to ne valja,sto mi nismo dobri ni sami sebi....odoh ja u :off_topic: :off_topic: :off_topic: :off_topic: :off_topic: :off_topic: :off_topic: i to debelo,al nema ni veze razumece ljudi da nam nije lako :osmeh: :osmeh: :osmeh: :osmeh: :osmeh: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
 
crni gruja je napisao(la):
izradili me prekupci nece da plate ni 150 din uh ala sam popizdeo ima prasadi samo neznam odakle ova kolicina. da dodje do neglog pada cene .. ide na 130 ::lose:: :zli: :haha: :haha: :sta:
Post je spojen: [time]1295230728[/time]
_________________________________________________
pronadjoh kupca treba da dodje na 130 mene do boga ..blago nama sta se radi :sta: ::lose:: :haha: :haha:
 
crni gruja je napisao(la):
crni gruja je napisao(la):
izradili me prekupci nece da plate ni 150 din uh ala sam popizdeo ima prasadi samo neznam odakle ova kolicina. da dodje do neglog pada cene .. ide na 130 ::lose:: :zli: :haha: :haha: :sta:
Post je spojen: [time]1295205528[/time]
_________________________________________________
pronadjoh kupca treba da dodje na 130 mene do boga ..blago nama sta se radi :sta: ::lose:: :haha: :haha:
KLako je krenulo,ako se sad opet predomilis sutra vec cena 110din/kg,,
Stvarno bre vise sramota sta nam rade :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
 
15.3 trebam 30 prascica po 20kg po mogucnosti jorkšir x landras, ili samo jorksir ili landras, molim ponude na privatne poruke...
 
crni gruja je napisao(la):
francuz je napisao(la):
@ Crni Gruja
pa jesi li prodao prasad na 130? ::lose:: ::lose::
koliko su vagali?
ma ne izradili me ne treba im ima ih koliko hoces rekli bi .. joojj mene do boga ..juce i danas sam skroz blesav i nervozan ::lose:: :haha: :haha:
bez nervoze grujane
Ja oko prvog decembra tako tovario za strica neke svinje...covek imao mini farmu,imao i prasice ,a ono sto pretekne tovio,kvalitet extra,ali ga tako iznervirali ko tebe i covek prodao sve sto ima,cena ga nije zanimala samo da se resi svinja,kaze dokurcilo mu vise da ga zezaju.....a imamo krmace super
 
bez nervoze grujane
ma znam ali kad sam odlepio s'kroz treba da mi se prase dve ovih dana ..treba da odlucim 10 kom imam mesta za 5 tovljenika ..i to je to .. a pare koje sam ulozio pre 5 god u objekat i u priplodni materijal .. koji sam platio debelo nije mi se vratio znam da nemam kud necu da ih koljem samo sam izgubio zivce nemam ih vise .. dusa mi u nosu... pa zar da me drkaju skotovi i bagre uuuuuuu
 
crni gruja je napisao(la):
bez nervoze grujane
ma znam ali kad sam odlepio s'kroz treba da mi se prase dve ovih dana ..treba da odlucim 10 kom imam mesta za 5 tovljenika ..i to je to .. a pare koje sam ulozio pre 5 god u objekat i u priplodni materijal .. koji sam platio debelo nije mi se vratio znam da nemam kud necu da ih koljem samo sam izgubio zivce nemam ih vise .. dusa mi u nosu... pa zar da me drkaju skotovi i bagre uuuuuuu
Samo napred vazna je ::000:: ,a cena ce doci do godine,,,
a sto se ulaganja tice kad bi nam se na celu cifru koju ulozimo u objekat i masine vratilo bar 10% godisnje ,,,to bo bilo super
 
Rasprodao sam sve sto sam imao, i zavrsio sa ovim glupostima... Okrecem se 100 % vocarstvu i povrtarstvu, tu bar ne mora da se radi svaki dan. U pravu je bio moj pokojni deda kada je govorio: Nemoj da se bavis ni sa cim sto ima usta. Na kraju ce i tebe da pojedu... ::lose::
 
Nazad
Vrh