Cena malih prasića na tržištu

Zdravo forumovci,
kupio bih prase od 20ak kila. Iz okoline Beograda sam tako da nije problem da dodjem po prasence.
Ukoliko neko ima tako nesto da mi ponudi i voljan je da proda neka me kontaktira preko e-mail.
Hvala.
 
@crni gruja

Zovem se Zoran i trenutno sam nezaposlen al treba mi prase u svakom slucaju :)
ne znam sta te jos zanima.
 
@satzcivok

satzcivok je napisao(la):
@crni gruja

Zovem se Zoran i trenutno sam nezaposlen al treba mi prase u svakom slucaju :)
ne znam sta te jos zanima.
ne mene nego se prestavljas svima na forumu :cao: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1294855698[/time]
_________________________________________________
@satzcivok
prase za tov.. za priplod ....... izjasnise da bi znali sta da ti ponudimo... da li ti je blize KV.. :cao:
 
danas me zovu sa svih strana .. niko ne da vise od 150 din (nikad gora cena pred Sv.Jovana )... ::lose::
Post je spojen: [time]1295007648[/time]
_________________________________________________
ove godine smo ga najebali .... zivi bili pa videli.. :zli:
 
Juce u Bogaticu kazu da je bilo prasica koliko hoces (tamo je vecinom sitnija roba od 12-15 kg ) cena oko 160 din ali kupaca bilo slabo
Danas na pijaci u Sapcu bilo isto dosta prasica cena 160-170 din. oni veci nesto preko 30kg prodavani po 140 din
,,dzakarosa"(oni sto kupuju po jedno za slavu itd) danas skoro da nije ni bilo a ovo je zadnja pijaca pred Sv. Jovana a nije bilo ni kupaca naveliko
 
Kod nas nakupci prave haos. Odu malo dalje od NS kupe jeftino prasad pred slave i cekaju musterije.
Svi su opremili inprovizovane pecenjare i rade sve komplet od klanja,pecenja i secenja do dovozenja na adresu i dobro sve to naplate.
 
crni gruja je napisao(la):
danas me zovu sa svih strana .. niko ne da vise od 150 din (nikad gora cena pred Sv.Jovana )... ::lose::
Post je spojen: [time]1294982448[/time]
_________________________________________________
ove godine smo ga najebali .... zivi bili pa videli.. :zli:
E stvarno smo ga najebali... kad je tako u Kraljevu pred Sv Jovan
 
Lose su se podesili praznici i pijac u Kraljevu.Ovo je zadnji pijac,iduci cetvrtak je sv.Jovan,i nema nista od prodaje.Ode cena dole.
 
Bogatic i okolina do 20 kg 170-180,veci 10 -20 din. dole.Ja slavim Sv. Jovana i jedva sam nasao prase u mom selu,jako je tesko naci prase koje nije leceno,zato na pijaci nisam kupio prase vise od 10 godina
Kupio sam danas 24 kg 160 dinara kilo,extra roba.
 
pozdrav svima ovo nema dalje za ove sve praznike mislim nove godine slave,bozic sv jovan dao sam oko 90kom-danas dao 10kom- 330kg po 140dindzi ja mislim da sve gore i gore ide nece ovi jos dugo jebo sam im mater
 
Nazad
Vrh