Cena malih prasića na tržištu

Ja se nadam da ce ti od 30 kg biti 350,ali bar 330 za 5-6 dana.
 
Ja imam 60 komada i svi su obecani,samo za cenu da vidimo.Mislim da ce prosek biti blizu 30 kg.Ima posle i Sveti Sava.Sto se tice cene i normalno je da ce ici dole,ovo po 350 dinara nikad vise nece biti.
 
Mene je zvao juce covek,nudi 9 komada manjih od 10 kg za 30 000.Nisam ni isao da gledam ne odgovaraju mi,uzeo ih moj drug za tov
 
Kod nas su oborili na 250 din, uspeo sam juče da prodam jednu turu po 280. Očigledno je velika razlika u ceni između severa i juga države, najbolje prolaze nakupci. Uvek onaj ko najmanje radi , najviše zarađuje.
 
Paracin jutros od 260din do 280din. prasici koliko hoces a kupaca nesto malo, tako da 320din tesko ce da dobijes.
 
Svi oce manje,na ovu cenu.:osmeh: Kad su bilim 100,uzimali od 40kg,ko je imao racuna dotle da ih rani.:haha: Da bude jasno ne zameram,samo konstatujem.Znaci da je cena jakaaaa.:ppozdrav:
 
I treba da bude jaka imam ja I krmace, ponekad dokupim. :osmeh: Da je dobra cena, dobra je.
 
Ja trenutno nemam,to sam vec pisao,al mi je drago da se i u ovoj bransi posle duzeg vremena uzmu pare.Zalosno je samo sto sve sto je lepo kratko traje i zato treba iskoristiti ovu situaciju.To je samo deo naplate one lose cene,kad se radilo sa minusom.:ppozdrav:
 
ne mislim bas da ce cena nesto skociti,ali sam siguran da nece nesto preterano padati,jer potraznja ipak postoji,a robe i nema nesto preterano
 
U Raski nestaje pecenja zbog visoke cene prasadi (kako kazu pecenjari), a ljudi kukaju gde da nadju prase ili pecenje za Sv Jovana... Opsta nestasica
Ako, ako neka i pecenjarima dodje jednom crni petak jer su navikli da placaju kolko se njima svidja, i imaju sigurnu zaradu uvek, pa mi dodje da ih isamaram kad pocnu da se hvale kako su od pecenja napravili kuce, a jedan rece da je u Beogradu i stan dvosoban kupio. A mi sto duvamo prasadma i ostalim svinjama u usta da bi nesto zaradili nemozemo ni hranilicu da im kupimo.
 
Svima Vama koji imate prasad, nek Vam se pozlate, doslo Vam je vreme za naplatu za sve ono sto smo mi za DZ jeli....nek Vam se prasad pozlate.A kad prodje ova cena, rasprodajte sve jer ce neko da ih uveze i da Vas zaj*ebe....dokle vise da Srpski seljak radi za nista....i meni treba 3,4 kom za tov za sebe, skupo mi al mi sve merak kad vidim cenu, jer ce seljak da uzme pare...pozdrav
 
Nazad
Vrh