Cena malih prasića na tržištu

Jуче у сурчину продати прасици по 300 дин/кг са просеком од 31 кг.прасици до 20 кг се плаћају 330 дин/кг.


Mora da su dobri čim su iz tog Donjeg Tovarnika.:haha:
(DE SI GRUJOOOOOOOOOOOOOOO):haha:
 
Prasence je danas uredjeno ,sutra ce se peci ,prekosutra degustacija .
slika761.jpg

Danas nastavak .
slika764.jpg
 
Cene prasica nikad jaca300-350din, drugar ima 80kom oko 35kg pre dva dana dolazio mesat iz Loznise i davao 100e po prasetu djuture danas dolazio do mene i rece da ih nije dao i da je narucio 15t kukuruza da ih rani istom mesatu je dao 24.12 po 280din 31kg
 
Cene prasica nikad jaca300-350din, drugar ima 80kom oko 35kg pre dva dana dolazio mesat iz Loznise i davao 100e po prasetu djuture danas dolazio do mene i rece da ih nije dao i da je narucio 15t kukuruza da ih rani istom mesatu je dao 24.12 po 280din 31kg

Zeznuo se sto nije dao, ali zaista. To mu je bila super cena trebao je prodati, ovako ce sada cena svinja brzo pasti, posto ce krenuti uvoz jer je carina ukinuta. :osmeh:
 
Zeznuo se sto nije dao, ali zaista. To mu je bila super cena trebao je prodati, ovako ce sada cena svinja brzo pasti, posto ce krenuti uvoz jer je carina ukinuta. :osmeh:

Nikad jaca cijena, e pa kad ih utovi prodace ih po 150 din, i treba kad je narod lakom!!!!!

- - - - - - - - - -

Juce platio 27kg prase po 300 din nisam imao od svojih:osmeh:

Zar nije bilo kod Drage (veterinara) po malo nizoj cijeni :ppozdrav:
Veliki pozdrav za sve iz Goricana i sve jako dobre i postene ljude koji zive starim putem od Cacka ka Kraljevu.........
 
Cene prasica nikad jaca300-350din, drugar ima 80kom oko 35kg pre dva dana dolazio mesat iz Loznise i davao 100e po prasetu djuture danas dolazio do mene i rece da ih nije dao i da je narucio 15t kukuruza da ih rani istom mesatu je dao 24.12 po 280din 31kg
zeznuo se i to debelo,da je imao bar njegovu hranu,pa i ajde donekle da razumem,ali ja bi prodao u tom slucaju i kuruze i prasad....
 
Ja sam mu isto rekao da je trebo dati.Stavi pare u dzep i nerazmislja vise o njima a mi svaki drugi treci dan na pecanje da se iskoristi ovo lepo vreme
 
slušaj SAMA ja još mogu da izedem celu moju farmu a već imam 150+kg još kad mio daješ ovakve ideje?!?
TAŠTA će te moja častiti kad majkam::000::
 
Vec traze prasad za Sv. Jovana,ima dosta sitne robe ,ali teze od 25-35 kg nece biti,pocisceno sve za Bozic posto je cena za te koji bi bili za Jovanjdan 30 kg bila 350.Kod nas su isli djuture oko 15 kg i malo manji po 6000.Nema toga ko ih nije dao na tu cenu.
 
Nazad
Vrh