Cena malih prasića na tržištu

Kod nas pregled mesa 400 ,rostilj je dobar ali samo dok je vruc nije to za slavu , kriza jeste ali ovih dana trzni centri su prepuni ,automobila na hiljade ,svestenik ne treba da ima tarifu vec koliko dobije ,cena je ekstra samo je problem sto su malobrojni oni sto imaju sta da prodaju ,bar je tako u mojoj okolini .
 
Kod mene prasici prelaze 300,cak idu i do 320.:osmeh: Svim proizvodjacima istih zelim uspesnu 2014 i bar ovakve cene,a uvek moze bolje :haha: sa jednim praznicnim kolcetom.:ppozdrav:
srpski-prasici-pentagon.jpg
 
Valjevo, danas od 330-400. Odem na pijacu cisto da vidim cenu zbog mene, negde oko 7 i 30 kad tamo imam sta i da vidim? Uto vreme bilo jedno 10-tak prasadi i to ostalo malo veca 30-40 kg, niko neda ispod 330, a rano ujutru ona manja isla i dobijalo se 400din.
 
Mozda prodam jos jedno po 300 dinara ako neko bude trazio do Bozica,ima oko 23,24 kg,mada ja sam i sa 250 zadovoljan ali ako prodam ovo po 300 dinara onda pevanje.
 
Hranu sam proizvodi, tako da mu je to velika pogodnost, a sto se tice cene tovljenika, ima saradnju sa jednom nasom mesnom industrijom, tako da se uvek postigne neki dogovor oko cene.
 
Nazad
Vrh