Cena malih prasića na tržištu

Bio mi malo pre prekupac i kupio sve po 200,00 i to bez ustezanja(kad je video da su ispod 20kg) mislim da ce do bozica da skoci cena ali necu da cekam i da se zezam sa njima. Sutra ujutru ih merim i vozim a ako bude poceo zajebavati sa svojom vagom da meri i zakida vracam ih nazad
 
Znam druze.Zalosno,tuzno i sta vise reci.Sad jos i ukidanje carina na uvoz.Neka nam je Bog u pomoci.
 
Nije sve tako crno , ostavite samo par prasadi i tovite malo duže ali bez hemije i koncentrovanih hraniva , videćete da je moguće prodati od kuće po nešto većoj ceni posle će porasti tražnja ..
 
Krajevo .. sinoc ka mi jedosao drugar iz klanice ,, koji je preuzeo tovljenika .. on je kupio po 210 -220 din i to se za kilazu nije pitalo do 40 kg se prodavalo , ali dzaba nije nasao koliko mu treba jer na pijaci slaba ponuda ...
 
Krajevo .. sinoc ka mi jedosao drugar iz klanice ,, koji je preuzeo tovljenika .. on je kupio po 210 -220 din i to se za kilazu nije pitalo do 40 kg se prodavalo , ali dzaba nije nasao koliko mu treba jer na pijaci slaba ponuda ...

Au Grujane, stvarno treba biti majstor pa desifrovati sta si hteo da kazes. Po 5-6 puta moram da procitam post da bih sastavio tvoju misao.
 
Prasad se prodavala po 210-220 din nije se pravio problem da li imaju 30 ili 40 kg,, sad ti je jasnije da ne opterecujes.. vec napacene bele bubrege ha ha moj Dule , Dule

Vidis da znas kada hoces:osmeh:, a ne onako samo ofrlje da odradis. Ti si stari clan ovoga foruma koji ima impozantan broj postova, i u temi "svinjarstvo" predstavljas jednog uglednog clana i treba da drzis do svog renomea.:ppozdrav:
 
B.Basta~220~230 din/kg. Mi u pekari necemo davati ispod 240,takav je dogovor izmedju pekara.Kod nas 4 najveca pecenjara sednu,dogovore se i formiraju cenu.Ostatak prihvati i to je to.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh