Cena malih prasića na tržištu

@Cyber-malo zaglavio prehladu,nisam odlezao na vreme pa moralo stacionarno da se leci.Sad je OK.Hvala ti na dobrim zeljama.
U Kv je sinoc bilo dosta u ponudi,muski isli po 250,zenski se nisu prodavali.Uglavnom,mnogo vise je vraceno nego prodato (pouzdan izvor,jer ja nisam isao).
 
Koliko vidim po komsijama, cena je davno otisla dole.
Na zalost, nije ostalo prasadi za mene. Ponegde jedna, ali ja bih dva praseta iz jednog legla.

Videcemo veceras ponudu na pijacu u Kraljevu

Ima li neko od Kraljevcana da prati pad cena ili bi jos uvek da prodaje po nekim svojim cenama?
 
Svako gleda svoju zadnjicu,da ne kazem nesto drugo.:osmeh: Prasica nema,a i ne bi bas bilo logicno da tovljenici budu skuplji od prasica.Ipak ovo je Srbija i treba i toga biti svestan.Ovde je na zalost sve moguce.
 
@Cyber_Seljak
Na zalost, nije ostalo prasadi za mene. Ponegde jedna, ali ja bih dva praseta iz jednog legla.
pa zar se ne dogovorismo da ti ostavim dva iz legla , sta pizdis imas prasad cekaju te sledece nedelje... cena nesto jaca nego zenska , kao i uvek ,, po komadu jedna , sve dzumle druga cena ..
aa tovljenika nema nigde ,, vec se zale.. cena prasadi u padu .. jer je zaboga post..
 
Poslednja izmena:
@Cyber_Seljak

pa zar se ne dogovorismo da ti ostavim dva iz legla , sta pizdis imas prasad cekaju te sledece nedelje... cena nesto jaca nego zenska , kao i uvek ,, po komadu jedna , sve dzumle druga cena ..
aa tovljenika nema nigde ,, vec se zale.. cena prasadi u padu .. jer je zaboga post..

Grujane, to je pisano pre našeg dogovora koji ostaje na snazi.
Nisi valjda prodao drugome?

Dogovore o kupoprodaji obavljajte na PP jer nas baš i ne zanimaju previše Vaše transakcije. ZK
 
Poslednja izmena od urednika:
Jutros na pijaci u Futogu cena prasica 260,0 za kg. Rodjak kupio jedno po 240,0 da dohrani koju kilu pa da prikolje. Uskoro postaje deda.
 
Nazad
Vrh