Cena malih prasića na tržištu

Ma ne verujem ja da je cena jaka zbog slava i preslava i praznika, bice da je slabija ponuda. Pa pred Bozic, kad je najveca potraznja, bili su 180din/kg. Sa svinjama se ne zna izgleda.
 
Generalno ce cena padati,jer ide Petrovdanski post,i to je pecenjarima glavni izgovor za nisku otkupnu cenu.Meni stizu iduce nedelje,daj Boze ako budu po ovoj ceni,ali sumnjam.Prognoza 210din.
 
Grujane, ako ti dva krupnija muska stignu malo ranije, recimo tri nedelje, - tek koliko da prebace 25+ kg, da li bi prodavao od 27 - 28 kg? I ono bitno: Koje su ti sorte grujane?
Neka čista rasa ili neko ukrštanje, verovatnije? Ako može info.

Da znam za šta čuvam pare.
E da, gde treba da te tražim da bi ih video u Gotovcu ili gde?

Za ovakve dogovore idite na privatne poruke.
ZK


Pobogu Kostovicu, nisi valjda ljut na konkurenciju?
 
Poslednja izmena:
Grujane, ako ti dva krupnija muska stignu malo ranije, recimo tri nedelje, - tek koliko da prebace 25+ kg, da li bi prodavao od 27 - 28 kg? I ono bitno: Koje su ti sorte grujane?
Neka čista rasa ili neko ukrštanje, verovatnije? Ako može info.

Da znam za šta čuvam pare.
E da, gde treba da te tražim da bi ih video u Gotovcu ili gde?

Za ovakve dogovore idite na privatne poruke.
ZK


Pobogu Kostovicu, nisi valjda ljut na konkurenciju?
Mir Kraljevcani... cenu gore!
 
A zapravo bi valjalo da nam grujan kaze koju sortu drzi, sta fali tome? Citao sam na onoj temi o sortama prasadi koje gajite, pa nisam nasao grujana da se tamo izjasnio, makar u prvoj polovini tog topica.
Zato neka kaze covek sta sada ima.
I gde.
 
drugar prodao privatnom mesaru koji ima svoj tov 10 komada prosek 22 kg po ceni od 300 din.
 
valjevo juce,slaba ponuda i traznja,250 i 260 din po kg
kupio sebi pietrene za tov po 260,35 kg prosek,ali zaista vrhunski kvalitet su
 
Krmace //// landras- hemsir.. landras joksir.. landras i landras pietren .,,vepar pietren . Ova tura landras joksir x pietren , mesnati nadam se dobroj ceni jer mi je skoro sve kaparisano ,,,pozzz,.. ZK .. obrisi ako smeta samoj temi
 
@Cyber_Seljak
Nisam ljut ni na koga,samo sam skrenuo pažnju da se dogovori oko kupovine ili prodaje vrše preko privatnih poruka.
@draganpan
Nemoj da glumiš tog sa avatara!:haha:
@crni gruja
Brišem samo ono što drastično odstupa od teme ili ono što potencijalno vodi u skretanje.

Kod nas šverceri plaćaju 250 din/kg.
 
Po selu ima,na pijaci bilo 30-ak.Kad sam dosao cenili 270,ja 260 i sve prodao,a oni vratili kuci.Jbg kad su alavi,i prekupci.
 
Nazad
Vrh