Cena malih prasića na tržištu

Danas gledam reklamni prospekt METROA i u ponudi imaju uređene prasiće po ceni od 558 din. po kg a zemlja porekla Španija. Da li to iko kupuje.
 
Video sam ja.Vuku restorani.Tovare po vise komada,samo se pitam dali to i oni i njihova deca jedu.:sta::zli: Nedavno je ista prica bila sa pilecim krilcima.Cena je bila 106 dinara ,a pakovanje 12kg u neprovidnoj kutiji.Smrdelo je na 3 metra od frizidera u kome su stajali.Na kasi tip placa 15 kutija.:osmeh:Izvinjavam se za :off_topic:,ali zdravlje je u pitanju.Od inspekcija ni I.
 
Veliki petak u Valjevu,prasad 300 din,jagnjad 260 din i svi kupuju prasad,samo sto se ne biju ko ce koje da uzme,jagnjad niko i ne gleda...Paradoks al istina...Inace sad zadnji petak su svinje od 50ak kg isle po 300 a prasad ispod 20 kg po 320
 
Kod nas 280din sad oko praznika, i bice sigurno do izbora ta cena, posle vec krecemo da jurimo Jagnjice :) pa ce i cena neminovno pasti a i bice manja potraznja za istim :p Ja kupio kad je bilo jeftino i lagano me sacekalo za 1.maj u zamrzivacu koji i onako radi :)
 
Pocerina , kakva je ponuda bila , da li je bilo kupaca tovljaca ili samo dzakarosi (sto samo za slavu kupuju) ??
i da li su uglavnom bili sverceri ili su donosili ljudi svoje prasice?
Trebao sam jutros doci na pijacu ali nisam stigao!?!
 
Isti slucaj juce u Rumi na pijaci
Prasica more ,ali kupaca nema
kupovalo se nesto malo prasica , za 20-ak kg po 250 din , svercer prodao oko 25 kg po 5 300 din , jedan nudio da donese robu iz Bačke ispod 20 kg za max 250 din ( mozda i manje zavisi koliko on plati)
ALI prodaja je bila totalno losa
Sudeci po ovom cena ce ici dole
 
kod nas ljudi ostavili prasad za svetog Đurđa a kupaca od nikud svi dolazili oko 1 maja pokupili koliko im je bilo naručeno i to po ceni 250-260 din
 
kod nas u krusevcu u subotu bili 250 nije bilo kupaca

:off_topic:kod nas u subotu 250 din nije bilo kupaca
:off_topic:
Šta je ovde pogrešna tema? Z.K.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh