Cena malih prasića na tržištu

Dobri ljudi, da li mi neko moze reci kako se krece cena prasadi, tezine do 23-27kg, u Banatu, tacnije u okolini Panceva ( Novo Selo, Vladimirovac)? :sjasi:
 
kod mene je nastala ludnica, nikad jos nije bila takva potraznja da cak preko radija oglasavaju da kupuju odojke i nude cijenu od 21 kn - 309,36 rsd. a ja ko za inat sad nemam nista za van, da se barem i kod vas takvo nesto dogodi ako ne toliko barem a ono barem blizu te cijene. inace najveca cijena koju ja pamtim je bila prije pet godina 22 kn ali u petom mjesecu kad je najveca potraznja.
 
Danas u Apatinu na pijaci prasici oko 25 kg 200 din/kg slaba ponuda. A ni potraznja nije bog zna sta. Svi pitaju posto je a kad covek kaze 200 svi se nesto ljute i vrte glavom, valda misle da je skupo. Videce oni sta je skupo samo jos malo, mislim se ja onako u prolazu. :ppozdrav:
 
Ja danas kupio prase 16-17 kg 50 CAD. Dakle ni ovde nisu bas na ceni. Ali ovde to ide djuture jer sam ja prvi koji kupuje za klanje :svinja: nisu jos culi da neko kolje tako malo svinjce :haha:

---------- Poruka napisana u 05:11 ---------- Prethodna poruka je at 05:09 ----------

A sutra u rernu :bravo:
 
Nazad
Vrh