Cena malih prasića na tržištu

Cestitam Grujo,'vataj za kukove sto bi rekli ovde,sad je momenat,nece niko imati milosti da plati vise kad bude mala cena.
 
Dule bice rodjendan bez prasetine.:haha: Al neka moze i piletina.Bitno je da nas Gruja i njemu slicni KONACNO imaju dobru cenu sa tendencijom rasta.:ppozdrav:
 
Pa kod nas idu po 300 odavno,trgovina po principu ko koga zajebe bez merenja.Covek prodao prasice po 3000 djuture,a kaze da ih je merio i da je prosek malo vise od 9 kg,oni koji su bili manji tesko da su imali po 6 kg.Ja ne mogu da verujem da je to neko kupio,a on kaze da su se otimali da kupe i da je mozda mogao dobiti i vise da je trazio.
 
Šverceri ( uglavnom iz okoline Šapca) juce nudili pecenjari Tesic iz Jarka prasice po 200 din / kg i to od 20 - 30 kg
I svi su se vracali sa Rumske pijace sto znaci da niko nije nista prodao
 
danas pijaca cicevac prodao 9 kom prosek 26 kg cena 220din i mislim da ce ici i dalje?

---------- Poruka napisana u 19:41 ---------- Prethodna poruka je at 19:40 ----------

i ne prave problem oko cenesve uzimaju.
 
zdarvo. i kod nas su poskupeli prasici cijena im je oko 5,5km ili 2,8eura ali tako je u zadnji 15 dana i sad stoji cijena ja sam bio u utorak na pijaci i sramota nema prasica dovoljno možda je bilo 30-40 komada planulo za sat vramena
a bilo je veci od 35 kg ali se slabo prodaju cjene 4,5 do 5km ili 2,5eura ali niko ih ne kupuje
bice nestasica dosta ih uginulo u hladnim danima ::000::
 
Nazad
Vrh