Cena malih prasića na tržištu

Juce prodao 11 kom,prosek 29 kg,po 170.Na pijaci proslog cetvrtka,NIJEDNO NIJE DOTERANO.Za rubriku "Verovali ili ne".
 
Juce prodao 11 kom,prosek 29 kg,po 170.Na pijaci proslog cetvrtka,NIJEDNO NIJE DOTERANO.Za rubriku "Verovali ili ne".
Zato ovde kupci poceli da zovu mene i pitaju za prasad od pre neki dan... A ja sutra obecao jednom da isporucim samo ona iznad 30kg. Malih neka jos neki dan

---------- Poruka napisana 17-01-12 u 13:02 ---------- Prethodna poruka je 16-01-12 at 16:51 ----------

Danas sam prodao pecenjari 9 kom po 200 dinara po kg, prosek 34,5 kg
 
evo malopre su me zvali , ja ih nemam , prase se ovih dana, placaju 200 din .. a koliko sam cuo .. krmaca nema kao sto je bilo ,, jedan klanica u okolini KV klala je 15 krmaca dnevno,, bogami bice dobra cena prasadi
 
Cim ti Grujane nemas dobra cena.:osmeh:Mozda bi se mogli skupiti,da ti placamo da ne drzis.Da nama ostalima uvek bude dobra cena.:haha:
Ziveo druze mala sala,kojoj nisam mogao odoleti.:ppozdrav:
 
Pokusavao sam po 200 din i kupci su bezali ko djavo od krsta,kad sam spustio na180 din rasprodao sam sve ,mogo sam i tri puta vise
 
Moja neka prognoza, sad ce prasad da vam panu na nekih 140-160dinara sve do kraja marta, a od aprila ce cijena da raste do 220-230 din to ce vam biti cijena prasadi kraj aprila i cio maj....:osmeh:
 
Ovaj Markov post sam memorisao i postavicu ga u Martu ili Aprilu, pa cu samo dodati smajlije koji budu odgovarali.
Ja imam narudzbe vec od polovine marta a cenu cemo videti. Kad- tad ja ispod 180 ne prodajem a resenje postoji uvek.
 
Ja sam prekljuce, prodao poslednja cetiri praseta, dva zenska za pasminu i dva za klanje. Imali su 27-28kg, trazio 200 dinara i toliko dobio. Juce mi je bilo dvadesetak ljudi da pita, da li imam jos, izgleda da su prasici u mom selu deficitarna roba.
 
Moja neka prognoza, sad ce prasad da vam panu na nekih 140-160dinara sve do kraja marta, a od aprila ce cijena da raste do 220-230 din to ce vam biti cijena prasadi kraj aprila i cio maj....:osmeh:
Iz tvojih usta u božije uši , ja ću za 1.maj pa do đurđevdana imati prasiće od 7 krmača koje su počele da se prase od 14 januara pa do 15 februara, neki će morati na dijetu ali pre 25 aprila nema prodaje
 
Nazad
Vrh