Cena malih prasića na tržištu

I kod mene 120 din! Da čovek poludi i sve rasproda i da se ne nervira bez razloga! Bolje džagba sedeti neko džaba raditi!::jako_besan::::jako_besan:::udri:

Ja mislim da bi sad stočari trebali da blokiraju celu državu!
 
Poslednja izmena od urednika:
Podrska blokadi puteva, ovo je izivljavanje sa seljakom.Jos ministar najavljuje pad cene proizvoda pa zar moze nize!!!
 
Al će varošani da kokaju pečenje... samo neznam dokad.
Krmačama preti pokolj. Dokad seljaci da iznose na svojim plećima svaku revoluciju i svaku krizu?
Što je mnogo mnogo je!
 
Al će varošani da kokaju pečenje... samo neznam dokad.
Krmačama preti pokolj. Dokad seljaci da iznose na svojim plećima svaku revoluciju i svaku krizu?
Što je mnogo mnogo je!

I "al ce Miskovic i slicni da se nauvoze svinjetine kad je kod nas ne bude,a cena bude astronomska.Ne radi se ovo sto se radi da sirotinja jede jeftino pecenje,mater im j.... lopovsku,da li treba jos neko da zivi osim lopova u ovoj drzavi ?
 
I "al ce Miskovic i slicni da se nauvoze svinjetine kad je kod nas ne bude,a cena bude astronomska.Ne radi se ovo sto se radi da sirotinja jede jeftino pecenje,mater im j.... lopovsku,da li treba jos neko da zivi osim lopova u ovoj drzavi ?

Sale potpuno si u pravu. Jebe se ovoj drzavi i za seljaka i za sirotinju, nit oni misle dalje od sledecih izbora. Treba nesto preduzimati, HITNO, ali ...Sve mi se cini da i ovaj protest predhodne nedelje nije bio "prava stvar" to sto su dobili je toliko malo (ja nisam dobio nista jer sam "hobista") da su to vec izgubili na drugoj strani. Sinoc sam zvao neke Ivanjicane koji od mene kupuju prasice i cena je 140,00 i ide na dole. Neznam kako je bilo danas u Milanovcu, ali slaba vajda.
 
Ne pada mi napamet za koljem krmace, pre cu nekoga iz drzavnog aparata , njih mi je po najmanje zao , nisam pametan ..imam jedno 1000 kg . prasetine pa zar je malo na ovu muku ali interesantno radimo . za dzabe kao neki mentalaci .. strasno .. ko u zatvoru ali cini mi se jos i gore tamo znas i zato bi radio .. ovako .. nisam pametan
 
Zexfot pa dokle vise da izdrzimo pa iscedili su nas kao limun.Ove glavolje sve vreme pricaju kako je poljoprivreda nasa najprofitabilnija i najperspektivnija(za kradju) proizvodna delatnost a seljaci jedva prezivljavaju.Ti praci su i pre 7-8 god. bili 200 din. a sad su 100 a nafta,a djubre,a koncetrati,lekovi sve ode u pm, samo seljacki proizvodi idu na dole.
 
Ma za sve si potpuno upravu.
Oce bagra da stavi sapu na sve.
Oce da imaju kontrolu i monopol na sve sto se moze kontrolisati.
Oce da hrane prepune gradove jeftino na racun poljoprivrednika.
Ma celo ustrojstvo je pogresno postavljeno. Odnosno sve se namesta za krupne govnare.
Nemoze to vecno da traje.
Poljoprivreda je starija od svih drzava.
Poljoprivreda ce opstati kad sva savremena civilizacija ode o PM.
Poljoprivreda je realan posao. Trenutno nije profitabilan. Ustvari sa ciljem vec dugo nije bas profitabilan.
Ali poljoprivreda nije muvanje i prodavanje magle kao vecina gradskih poslova.
Nemoze ovakav govnarski sistem vecno da traje.
Docice vreme kada ce gradski dzabalebarosi da ispuse. Nicija nije gorela do zore pa nece ni njihova.
Moze ova nepravda jos da potraje, ali ne i vecno da traje.
Ne unistavajte svoj stocni fond. Ne radite ono na sta vas gadovi navode i ocekuju da uradite.
 
krusevac jutros od 120 do 130 din varvarin isto nema kupaca stalo potpuno zadnjih nedelju dana vise se sa pijace vrati nego sto se proda
ljudi sa vlasti nisu krivi narod je kriv jer im narod omugucio da dodju na vlast i da rade sto rade i traba da nas j.... kada im dozvoljavamo da rade sto rade
 
Jutros prodao po 140 din kg 4 komada prosek 40 kg ali jludi narucili kad bilo 190 din kg,nisu se bunili i ako je imali da se kupe u mom selu po 110 ta kilaza.....neznam ljudi ali ovo je strasno ....tesko ce mo izdrzati ovu situaciju...
 
pre sat vremena dao crnogorcima 8 kom po 120 din niko od nasih nakupaca i tovljaca ne kupuje nista strasno
 
Nazad
Vrh