Cena jagoda 2016.

Videh i ja danas na pijaci! Katastrofa! Sutra bi trebalo 300-400kila da bude pa neznam sta da radim! Uvece cu u Udovicu da teram,pa ako ostane,nosim za Pozarevac!

@radasin gde to nosis u Grockoj?
 
Ova je plaćena 150.
101c587ea43eaaf8ead8c737b5f451b5.jpg

Udovice su najjeftinija pijaca u regionu! Ova tema i služi tome da voziš robu tamo gde se više plaća. Ja prodajem direktno izvozniku. U Udovicama prodaješ liku koji je vozi na BG kvantaš, te je prodaje liku koji je prodaje na malo. Šta tu tačno nije jasno?

Fazan i Paunić.
 
Videh i ja danas na pijaci! Katastrofa! Sutra bi trebalo 300-400kila da bude pa neznam sta da radim! Uvece cu u Udovicu da teram,pa ako ostane,nosim za Pozarevac!

@radasin gde to nosis u Grockoj?

Veljo neces ni u pozarevcu da se ovajdis nakupci uzimaju u Udovicama i preprodaju na 100 110 rsd u Pozarevcu muke mucim s njima ja jutros jedva 120 za lepu jagodu 30 gajbi.
 
Ja prodao sad u Udovicama za 110 kleri,krupan ali prljav,nema folije. Mesana prva i druga klasa(imalo i trece na dnu gajbe),3. godina. bilo 250 kila...

@galelela :) necu da dolazim u Pozerevac sutra! Onaj ciga sa zelenim kombijem kupuje u Udovicama,vidjao sam ga par dana.
 
Kod nas oborili rusi cenu na 150,jbg sta je tu je,trosak minimalan 300 din gorivo za traktor od njive do otkupa :)
 
Imamo 60 ari albe (30 ari 1god i 30 ari 2 god). Ova sto je druga godina mi je nesto losija ubio je mraz i kisa i bilo je i trulezi dosta i onda je to sve uticalo na kolicinu. Ova sto je prva godina je podnela ovo vreme vrlo dobro. Imalo je i tu trulih , ali smo cistili i nestalo je trulezi. Prosle godine sa 30 ari bilo je oko 5-6(mislim da je to ta kolicina al opet cu proveriti u svesci sutra) tona ciste prve klase, a jos oko 3-4 tone druge klase koja je imala neke kvrge po sebi(sad toga nema nimalo :D).
Samo da nas vreme posluzi i bice dobro sve. :ppozdrav:
 
Da li neko zna koja je cena kod vas Senga Sengana industrijske jagode, sobzirom da kod nas na jugu je cena ubi boze, 50 dinara nema ni da pokrpi osnovne troskove a kamo li zarade da ima.Na kraju
ispadosmo :sjasi:
 
Nazad
Vrh