Cena jagoda 2016.

moje selo

Član
Učlanjen(a)
23 Mar 2014
Poruka
87
Zna li neko cenu u Bg-u na kvantasu? Kakva je situacija?Kod mene zasad turska 180 na veliko, 400 domaca u maloprodaji. Zezaju prekupci,hteli bi je po 200 din,a da je oni prodaju po 400,da delimo zaradu.Bas su pametni ;)

t0mica

Novajlija
Učlanjen(a)
4 Apr 2014
Poruka
26
Kamo srece da delimo nego ovako je njihovo 200 - mali troskovi a naše 200 - veliki troskovi. Nadam se da ove godine nakupci nece brzo oboriti cenu i da ce mo istrajati. Pozdrav svim kolegama proizvodjacima.

moje selo

Član
Učlanjen(a)
23 Mar 2014
Poruka
87
Strasno,i bas su morali sad da nam uvale ovu glupavu tursku j od jagode. Nije ni prici nasoj! I dokle li ce da je ima? Da li je uvezena pa je na zalihama,ili je samo vise i vise uvoze? Turci su pod sankcijama od strane Rusije,pa sad sve sto su izvozili kod njih uvaljuju nama. Zato nam je tako kako je. EEE SRBIJO

Arnold123

Član
Učlanjen(a)
11 Maj 2015
Poruka
173
Strasno,i bas su morali sad da nam uvale ovu glupavu tursku j od jagode. Nije ni prici nasoj! I dokle li ce da je ima? Da li je uvezena pa je na zalihama,ili je samo vise i vise uvoze? Turci su pod sankcijama od strane Rusije,pa sad sve sto su izvozili kod njih uvaljuju nama. Zato nam je tako kako je. EEE SRBIJO
Ne brini se to je tako bilo svake godine. Kada stize nasa jagoda turska ce da nestane sa naseg trzista.

Miki Kladovo

Član
Učlanjen(a)
25 Okt 2015
Poruka
181
Kladovo danas video u jednom marketu,turska rinfuz 180,,domaca pakovana 280,,pitao kako ide kazu slaba prodaja,,a ja danas ubrao prvu jagodu,,ocekujem da ce i moja jos malo da krene dok su ove cene...

Miki Kladovo

Član
Učlanjen(a)
25 Okt 2015
Poruka
181
kupina neznam zasto toliko kasni domaca iz plastenika,,cujem probali neki da uvale tursku kao domacu ali ovo je malo mesto pa se sve brzo sazna,,,sto se tice domace pocela je da se prodaje,,videcu sutra kakva je ponuda i kakve su cene pa javljam...........

ivan1975

Član
Učlanjen(a)
10 Sep 2014
Poruka
45
Smederevo danas,zelena "NOVOOTVORENA" pijaca: jagoda sa peteljkom od 5-6cm,skoro nikakva (nije naša) 250-280,na par tezgi. Inaće drugar iz plastenika na licu mesta na veliko prodaje po 250.

Miki Kladovo

Član
Učlanjen(a)
25 Okt 2015
Poruka
181
Kladovo danas obilazio pijacu turska 180/200,toliko je i u marketima neznam odakle je vise donose,a domaca sporadicno je ima ona je 250/280 kako gde...Ali ni ova domaca nije bas ekstra kvaliteta...,A turska katastrofa,,kupi tek po neko tek da zadovolji dusu.........

Arnold123

Član
Učlanjen(a)
11 Maj 2015
Poruka
173
Danas u Temerinu domaca jagoda solidnog kvalitet znaci nisu nesto krupne 350din! Ako mene vreme ispostuje ja sledece nedelje berem nesto malo

Učlanjen(a)
10 Jan 2016
Poruka
58
ovo je propast sa jagodom danas na ceru domaca jagoda na veliko 200 prodavana. turska jagoda joj ebe kevu u beljini cujem da ja turska jagoda 3km do 3,5km to je 190 do 220

Vrh