Cena jagoda 2016.

Veljasd

Član
Učlanjen(a)
12 Maj 2014
Poruka
65
Videh i ja danas na pijaci! Katastrofa! Sutra bi trebalo 300-400kila da bude pa neznam sta da radim! Uvece cu u Udovicu da teram,pa ako ostane,nosim za Pozarevac!

@radasin gde to nosis u Grockoj?

radashin

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2012
Poruka
1.694
Ova je plaćena 150.

Udovice su najjeftinija pijaca u regionu! Ova tema i služi tome da voziš robu tamo gde se više plaća. Ja prodajem direktno izvozniku. U Udovicama prodaješ liku koji je vozi na BG kvantaš, te je prodaje liku koji je prodaje na malo. Šta tu tačno nije jasno?

Fazan i Paunić.

GaleLela

Član
Učlanjen(a)
7 Okt 2013
Poruka
61
Videh i ja danas na pijaci! Katastrofa! Sutra bi trebalo 300-400kila da bude pa neznam sta da radim! Uvece cu u Udovicu da teram,pa ako ostane,nosim za Pozarevac!

@radasin gde to nosis u Grockoj?
Veljo neces ni u pozarevcu da se ovajdis nakupci uzimaju u Udovicama i preprodaju na 100 110 rsd u Pozarevcu muke mucim s njima ja jutros jedva 120 za lepu jagodu 30 gajbi.

Veljasd

Član
Učlanjen(a)
12 Maj 2014
Poruka
65
Ja prodao sad u Udovicama za 110 kleri,krupan ali prljav,nema folije. Mesana prva i druga klasa(imalo i trece na dnu gajbe),3. godina. bilo 250 kila...

@galelela :) necu da dolazim u Pozerevac sutra! Onaj ciga sa zelenim kombijem kupuje u Udovicama,vidjao sam ga par dana.

todorika2

Član
Učlanjen(a)
28 Apr 2016
Poruka
46
Kod nas oborili rusi cenu na 150,jbg sta je tu je,trosak minimalan 300 din gorivo za traktor od njive do otkupa :)

Black Star

Novajlija
Učlanjen(a)
18 Jun 2014
Poruka
14
Imamo 60 ari albe (30 ari 1god i 30 ari 2 god). Ova sto je druga godina mi je nesto losija ubio je mraz i kisa i bilo je i trulezi dosta i onda je to sve uticalo na kolicinu. Ova sto je prva godina je podnela ovo vreme vrlo dobro. Imalo je i tu trulih , ali smo cistili i nestalo je trulezi. Prosle godine sa 30 ari bilo je oko 5-6(mislim da je to ta kolicina al opet cu proveriti u svesci sutra) tona ciste prve klase, a jos oko 3-4 tone druge klase koja je imala neke kvrge po sebi(sad toga nema nimalo :D).
Samo da nas vreme posluzi i bice dobro sve. :ppozdrav:

ivan43

Član
Učlanjen(a)
22 Maj 2011
Poruka
105
Da li neko zna koja je cena kod vas Senga Sengana industrijske jagode, sobzirom da kod nas na jugu je cena ubi boze, 50 dinara nema ni da pokrpi osnovne troskove a kamo li zarade da ima.Na kraju
ispadosmo :sjasi:

Vrh