Cena jagoda 2016.

sta je na kvantasu bg ima li ko informacija ..u pozarevcu je 130 na veliko prodaju je preprodavci donose is Osipaonice okolina Smedereva.Jel ti Rusi u Volujcu placaju odmah?
Sta zahtevaju kakve gajbe ,kvalitet?
 
Poslednja izmena:
Cena je varirala od 110 do 160. Kod nas retko ko tera na Volujac jagodu kojoj je treca godina, tu sitniju obicno nakupcima koji tovare ovde po selima ili teraju u Bg na kvantas.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Na volujcu danas Rusi platili od 140do 160 zavisnosti od kvaliteta. Ja danas 1.5 tona. Sutra ce biti haos koliko ja znam bice puno jagoda mada i danas ostalo na pijacama i na kvantasu dosta robe. Ja mislim da sutra i prekosutra ce se pokazati cena kakva ce da bude...
 
Cena je varirala od 110 do 160. Kod nas retko ko tera na Volujac jagodu kojoj je treca godina, tu sitniju obicno nakupcima koji tovare ovde po selima ili teraju u Bg na kvantas.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Retko ko ostavlja trecu godinu, kod mene je ove godine verovatno niko nece ostaviti.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Kod mene po 125 nude.Neznam sta da radim dal da dam, uzimaju mi svaki dan sve sto uberem.Juce po 140 a danas po 125 i sutra bi uzeli 600kg na putu prodajem po 180din. Nisam isao naNS kvantas da vidim koja je cena zna li neko.
 
Veljasd ja gledam sta ljudi pisu 140 din 150 nije mi jasno nista kod nas na pijace na malo 120 do 140 din.Udovice trazis 120 nece ni da te pogleda vise.Znaci u Udovicama 80 90 din i da pevas

 
Nazad
Vrh