Cena goriva

Kod nas u kovacici na Nis-u poceo da vidjam traktore sa prikolicama i kockama od 1000 lit oko pumpe na travi presipaju ljudi iz kanisera u kocku, i ulaze sto puta da toce. Kakvo zamajavanje ljudi, gubljenje vremena i pravljenje guzvi bez razloga, sa sve ciljem da se sto manje proda te nafte po 179 do 03.04......
 
Ja danas pravio karticu,rekli mi da će biti aktivna za 72 sata ali da se ipak proveri pošto nekima ne bude aktivna posle 5 i više dana...
 
Nesto čuo da NIS namerno odugovlaci sa izdavanjem agro kartica da bi sto manje ljudi tocili to jeftinije gorivo, kazu da neki cekaju i vise od deset dana na aktiviranje te kartice
Gospođica gospođa na pumpi mi kaže da najverovatnije i ovi što su predali zahtev da neće dobiti karticu. Kaže mi, bolje pozajmi od nekog i sipaj.
 
Mi smo dobili u roku od 4-5 dana, treba da je podignem.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam u ponedeljak podne zahtev za karticu jos nije aktivna, imam jos goriva ali ce mi trebati, nikog u selu da nadjem da ima karticu. Do 11.04. je cena 179 za poljoprivrednike, valjda ce do tad biti kartica
 
U toku dana imate pravo da na jednu karticu 10 puta sipate naftu,tako su mi rekli u Pancevu na Nisovoj pumpi kod buvljaka.
 
Kod taxi petrola pre ovog poskupljenja na pumpama a posle izbijanja rata u Ukrajni je bilo na kucnu adresu po 187 sto i nije nista povoljnije bilo od Nisa...
 
Koliko sam cuo od drugara da se gazda taxipetrola ni ne javlja na tel. tako da nema info trenutni. Verujem da su svi ukinuli te popuste od pocetka ovog sranja jer se sad trenutni favorizuje nafta na nisu. Kazem opet, btno da je neko poceo nositi po kucama, da nemam sada nafte sigurno nebi isao na nisu udaljenom 35km za 60l goriva! Platim sta kosta i teraj.
 
Ja bio jutros do Nisa u plandištu nasuo rezervoar +60l na jedno orovlačenje kartiice pa se posle još 9 puta voziooko pumpe i supao po 60l po ceni povoljnijoj.Posle još jedan put oko pumpe po 60 l da napunim ambalažu po skupljoj ceni. Tačno 52 minuta igranja ulaz- izlaz.
Maltretiraju i nas u radnike bez veze.
Srećom nije bilo gužve.
 
Ja bio jutros do Nisa u plandištu nasuo rezervoar +60l na jedno orovlačenje kartiice pa se posle još 9 puta voziooko pumpe i supao po 60l po ceni povoljnijoj.Posle još jedan put oko pumpe po 60 l da napunim ambalažu po skupljoj ceni. Tačno 52 minuta igranja ulaz- izlaz.
Maltretiraju i nas u radnike bez veze.
Srećom nije bilo gužve.
Jel moze u bidon od 1000 l da se sipa? U Zr ne daju. Kaze mora u praznu ambalazu svaki put da sipaju. Njakaju ljude samo tako.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh