Cena goriva

Bolje mala privatna pumpa koja ima svoja vozila nego veliki trgovac koji placa usluge prevoza
Jel Knez vozi za Nis u Srbiji?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Kako moze da bude kvalitetnije kad je to isto gorivo od nisa

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Pa sipaj po tim lokalnim pumpama po Srbiji pa ces videti razliku. Sipao sam na Avia Kovacica, privatna na ulaz u Titel sa mosta, u Sakule i Perlez isto nisu Nisove, nikad se nisam usrecio sa tim malim privatnim gorivom...
 
Ja sam sipao i merio potrosnju goriva itd ,po mojim rezultatima i utiscima sipam Mol gorivo kad god mogu Naftahem pa tek onda Nis ,sipam uvek skuplja goriva sa g drajv ili adi dizel tako i na molu . U auto sam uvek sipao Mol benzin i to skuplji ,ja sam mozda jedini sto ide u bosnu punim rezervarom i retko kad da sam nasu tamo gorivo . Za traktor sam dovlacio u kantama u gepeku Mol dizel 240 l bez popusta itd pa je onda Naftahem otvorio pumpu na glavnom putu i presao sam kod njih na adi dizel ekstra sam zadovoljan .Jbg po 3 tone prevezem u gepeku sjebem gepek od novog auta jer im gumice na pistoljima malo malo cure, onda popizdim i naspem prvu tonu od ovih pa sam se uprpao da cu da najebem na sav k brat nape u novok kodijaka ode do grada popale se zute lampice reko nevalja gorivo ono mu puklo crevo .Zadnji par godina ovi veci tajfuni kad im divlaci cisterna ogrebem se i ja uglavnom Inter petrol a nekad Naftahem ili Mol .
 
Ja sam sipao i merio potrosnju goriva itd ,po mojim rezultatima i utiscima sipam Mol gorivo kad god mogu Naftahem pa tek onda Nis ,sipam uvek skuplja goriva sa g drajv ili adi dizel tako i na molu . U auto sam uvek sipao Mol benzin i to skuplji ,ja sam mozda jedini sto ide u bosnu punim rezervarom i retko kad da sam nasu tamo gorivo . Za traktor sam dovlacio u kantama u gepeku Mol dizel 240 l bez popusta itd pa je onda Naftahem otvorio pumpu na glavnom putu i presao sam kod njih na adi dizel ekstra sam zadovoljan .Jbg po 3 tone prevezem u gepeku sjebem gepek od novog auta jer im gumice na pistoljima malo malo cure, onda popizdim i naspem prvu tonu od ovih pa sam se uprpao da cu da najebem na sav k brat nape u novok kodijaka ode do grada popale se zute lampice reko nevalja gorivo ono mu puklo crevo .Zadnji par godina ovi veci tajfuni kad im divlaci cisterna ogrebem se i ja uglavnom Inter petrol a nekad Naftahem ili Mol .
Adi dizel ti je Nisovo gorivo sa aditivima. Na koji način ti se pokazala razlika izmedju običnih i aditiviranih goriva? Ja sam probao benzine, obične i aditivirane, nikakvu razliku nisam primetio osim veće cene.
 
Nije bitno testiro sam duze vreme i dosao do mog zakljucka da mi se vise isplati skuplje gorivo ,da u mom kraju Mol ima najbolje gorivo a ako sam na auto putu OMV jos bolji kvalitet ,Nis benzin 100 odlican takodje g draj dizel dobar al ni blizu mola
 
Porazgovaraj sa nekim ko je u materiji po pitanju aditiva pa će ti biti jasnije neke stvari.On Nisa nemaš goreg goriva, čisto je ali nema specifičnu težinu, kada sipaš u rezervoar prave se virovi koliko se troši, kao kada bi se najeo kokica i otišao da kopaš kanal ašovom.Ide ali to nije to.
Mol je za sve njih 5 u čelo po tom pitanju.
 
A od koga oni nabavljaju gorivo nego od nisa

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Dugo sam radio sa bosanskim gorivom i jednom prilikom mi nestane zaliha i kupim 100l nisovog, vise nisam kupovao bosansko, nis-ovo je traktor u oranju trosio minimalno 5% manje... a kasnije u kombajnu se pokazala jos veca razlika....
Tako da od goriva do goriva moze biti znacajna razlika
 
Montoya, bosansko, jel bilo isto Nisovo ili drugo?
Ja sipam kod nas na Nisu i u BiH sam sipao Nisovo, po meni to je to, nikakva razlika, privatnici verovatno razblazuju malo.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Imam drugara koji je za zadnjh 5-6 godina promenuo isto toliko različitih pumpi kao šef pumpe.I on kaže da je to sve isto gorivo ali uvek preferira da sipamo ono na kojoj se on nalazi trenutno:haha:
 
Nazad
Vrh