Cena goriva

Vi stvarno mislite da ce posle 3.04. da se desi apokalipticki krah?
Kad budete poceli da cenite protivnika mozda ga i pobedite. Ovakvim razmisljanjem Vucko ce vladati dok je ziv.
Pa bice krah po nas novcanik, tj ispraznice se. Ova cena od 179 nije realna jer mi znamo da nikad do sad ovi nisu davali za gorivo nikakvu pomoc za 10 godina ( bilo jednom cini mi se 2000 po ha to nije nista). Tako da barem 2e je vec 240 dinara za naftu sto je vec vise za 61 dinar nego sada.... ako je ovo sad realno jedno pitanje sto na privatnim pumpama nema evrodizela obicnog? Svi samo onaj bolji prodaju po 200 i kusur...
Ko god da pobedi na izborima nafta ide gore sigurno...
 
Јбг у целом свету је цена отишла горе што би нас заобишла да имамо налазишта као Кувајт па прости јади.
 
Problem u visokoj ceni goriva u evropi kao i kod nas nije samo u visokoj ceni sirove nafte (koja trenutno i nije astronomska) vec u silnim nametima država, jako im se osladila ta sigurna para od akciza i ostalih čuda, tu lezi problem i to treba menjati. Aj ako smeju nek izadju javno na tv-u sa kalkulaciom krajnje cene dizela, sad a i za svaku godinu u nazad. Izbio bi gradjanski rat kad ljudi ukapiraju koliko ih drzava pljacka
 
Problem u visokoj ceni goriva u evropi kao i kod nas nije samo u visokoj ceni sirove nafte (koja trenutno i nije astronomska) vec u silnim nametima država, jako im se osladila ta sigurna para od akciza i ostalih čuda, tu lezi problem i to treba menjati. Aj ako smeju nek izadju javno na tv-u sa kalkulaciom krajnje cene dizela, sad a i za svaku godinu u nazad. Izbio bi gradjanski rat kad ljudi ukapiraju koliko ih drzava pljacka
Izbio bi sebastijan, nista se ne bi desilo, narod je jako magare, narocito ovaj narod navikao decenijama da bude pljackan.
 
Malopre bio na nis-u,ed 193,30 i nema vise goriva za poljoptivredu po 179

Послато са SM-A325F помоћу Тапатока
 
Kako gorivu skače cena sve se više vozi.
Ne znam kako kod vas ali ja gledam u Bg gužve su katastrofa a u vozilima isključivo po jedna osoba.U selu još gore ,kolima se ide i na pisanje.Mlade gazdarice kolima odvoze decu na par stotina metara od kuće.....za takve zajebancija i 300 din je malo .
Greota je što za hleb nasušni naplaćuju tu cenu.pa džabe da ga daju nije greh.Potpuni apsurd
 
Nazad
Vrh