Cena goriva

Da li moze da se sipa na potvrdu o gazdinstvu ili mora da se pravi ta kartica? Ako mora, moze na pumpi da se napravi?
 
Moze da se napravi na pumpi,potrebna je licna karta! Ne znam samo da li odmah mozes da sipas toga dana ili tek sutra dan postaje aktivna.Danas sam na NIS pumpi uzeo preko 800 litara koristio moju karticu i od rodjaka sve isao racun na moje ime,samo sto me bilo sramota 14 krugova sam pravio jedva su cekali da zavrsim napravio guzvu ali sta ces sto kaze onaj glumac iz Lepote poroka "sudbina moj tata".. :rolleyes:
 
Danas pre podne mi je kartica postala aktivna, a u ponedeljak ujutru sam podne zahtev, bez kartice nema popusta, licna karta i potvrda o aktivnom statusu
 
Са оваквом ценом дизел горива где је економска исплативост вожње на дизел.
Али нешто друго мене копка, ове мере важе до 30.04. а шта после? Хоће ли цена полетети или остати иста.
 
Verovatno ovo prvo....medjutim, sve ove cene su nerealne, jednom ce morati da puknu, inflacija velika, restart ce biti, samo je pitanje kada
 
Ne mogu poleteti... Mozda porastu za 10-20ak din.
Jer da su zakonski ograničene cene na mnogo niže od realnih tržišnih - goriva sada ne bi bilo na pumpama.
 
Nis puma 20 km od mene pa cimanje oko sipanja a od nisovog goriva ja jedino sipam g drajv dizel i g drajv benzin jer sa obicnim euro dizelom i benzinom nisam bio zadovoljan ,ovi dovlace celom selu imaju dobro gorivo nije bilo problema
 
Nazad
Vrh