Cena goriva

Znas li da je bila >120$, e ta je 200din i treba je potrositi da bi na red dosla ova sad od 100-106$



Sent from my SM-A315G using Tapatalk
To je priča za one koji gledaju Dnevnik 2 i imaju 3 nervne ćelije.

Da li ti znaš da je u periodu 2011-2014. barel sve vreme bio skuplji nego sada, a da je dizel bio 135 dinara?
I to je tada moglo, a sada ne može? Ne može, jer neko hoće nenormalno da se obogati. Ne mislim na nivou Srbije, Ex-Yu, već svetskom nivou.

Da li znaš da 1 barel ima 159 litara? Da se od toga oko 80% dobije goriva, što je oko 120l.
A gde su ostali proizvodi, ulja, maziva, bitumen? Koji se takođe prodaju.
 
To je priča za one koji gledaju Dnevnik 2 i imaju 3 nervne ćelije.

Da li ti znaš da je u periodu 2011-2014. barel sve vreme bio skuplji nego sada, a da je dizel bio 135 dinara?
I to je tada moglo, a sada ne može?
Ne može, jer neko hoće nenormalno da se obogati. Ne mislim na nivou Srbije, Ex-Yu, već svetskom nivou.

Da li znaš da 1 barel ima 159 litara? Da se od toga oko 80% dobije goriva, što je oko 120l.
A gde su ostali proizvodi, ulja, maziva, bitumen? Koji se takođe prodaju.
bravo

samo nisam hteo nista da mu pisem vidim da covek zna jer radi za kompaniju
 
Da li je neko citao vest u danas-u da nam je zabranjen uvoz goriva tj eu je donela odluku da u zemljama van eu ruske kompanije ne mogu da uvoze naftu. I to se kao bukvalno odnosi samo na nas jer je nis u vlasnistvu rusa

da li ima neko neku informaciju?
 
https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...ije-kaznila-srbiju-postedela-i-sebe-i-rusiju/

" Drugo rešenje bi mogao biti uvoz nafte preko Crne Gore i luke Bar odakle bi se do Pančeva transportovalo vozom,
naravno ako Crna Gora to dozvoli i ako EU dozvoli Crnoj Gori da to dozvoli.... " ili ti vukojebljanska samostalnost ....
Naravno, kao i eu što nema ništa protiv ruskog gasa, tako bi i vukojebljani našu pšenicu, da mogu siti da laju na nas, da onaj mutavi mafijaš podržava "ukVajinsku nezavisnost i teVitoVijalni integVitet" iz zvanične posete šiptarskim okupatorima na Kosovu i Metohiji.
 
Poslednja izmena:
Мислим да је време да се тој ЕУ, УК и САД ако никако друго бар вербално нај,ебемо маме и завршимо са тим говнима једном за свагда. Боље часно и јуначки погинути него цео живот бити бескичмени гмазови и да нас је,бе ко како хоће.
 
Na ,,nisovim" pumpama sad mi rece pumpadzija moze 60l u kanistere jednom u toku dana,moze na agro karticu jeftiniji dizel,moze da se dodje i vise puta u toku dana(zazmurice kao na jedno oko) a najbolje kad su razlicite smene,pre podne jednu turu,popodne drugu.
 
Na ,,nisovim" pumpama sad mi rece pumpadzija moze 60l u kanistere jednom u toku dana,moze na agro karticu jeftiniji dizel,moze da se dodje i vise puta u toku dana(zazmurice kao na jedno oko) a najbolje kad su razlicite smene,pre podne jednu turu,popodne drugu.
Ovo nije tacna informacija. Nema on sta da zmuri na jedno oko, na jednu agro karticu mozes sipati max 60 litara od jednom u kanister, onda odes i platis, pa zatim izadjes sa pumpe i odmah se vratis samo izadjes na put i nazad. I tako za 24 sata sa jednom karticom mozes 10 puta sipati evrodizel po 179. Svakih 24 sata po 10 puta po 60 litara. Ja danas poneo na posao dva burica plasticna po 50 litara i sipao jedan platio izasao van pumpe okrenuo se i vratio da natocim drugih 50 litara. Dosao kuci i to pretocio sa pumpom u auto....
 
Gde znam sta je tacno a sta ne,ovaj mi lik ovako rece pre nekih dva sata,ne kazem da nisi u pravu a da ja jesam,samo prenosim.U pitanju je ,,nisova" na pozarevackom putu. Na drugoj njihovoj pumpi blize mom selu sam juce punio u rezervoar na traktoru 4 puta pa odlazio do druga i pretakao,sreca pa je na 300m od pumpe i napunio sam bidon na taj nacin plus 8 kanti po 10 l i sve na karticu je proslo bez ikakvog sugerisanja u vezi broja samih kanti i nekih ogranicenja. Jebe lud zbunjenog da izvinete na izrazu....
 
Na ,,nisovim" pumpama sad mi rece pumpadzija moze 60l u kanistere jednom u toku dana,moze na agro karticu jeftiniji dizel,moze da se dodje i vise puta u toku dana(zazmurice kao na jedno oko) a najbolje kad su razlicite smene,pre podne jednu turu,popodne drugu.
Taj 'oće da dobije platu a da ništa ne radi...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh