Cena goriva

Prekjuce sam jedino na NIS-u uspeo da dobijem benzin u plasticni kanister, naravno skuplji, Gdrive.
Pre toga sam bio na 2 privatne pumpe, ne moze nikako, na MOL-u moze uz odgovarajuci kanister, kakav ja nisam imao

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sto?
Koliko ja vidim radnike boli cuna, mogu kako hoce pa se tako i ponasaju.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja na nisu sipam u kanuster benzin i dodje radnica i kaze nemozete u kanister rekoh joj da kosilicu i motornu testeru i trimer ni u ludilu necu da donosim sipo, platio i otisao.
 
Sta mislite na koliko ide nafta posle izbora? Jeli po evropi i dalje po 2-3 evra litra ili se nesto menjalo? Danas vidim g-drive na Nisu je preko 200 din...
 
Данас ми друг каже узимај нафту где год стигнеш после избора неће је бити ни златом да је плаћаш. Иначе у тим водама је са нафтом.
 
Kad se dodje po ovih 60l da li negde skeniraju NIS agro karticu ili samo se pokaze papir da si poljoprivrednik bez evidencije u neki sistem koje gazdinstvo je kupilo gorivo?
 
De je sirok pojam ali 3e nije, dizel 2.10e danas do 2.15e.Austrija oko 2e.
Rusija 0.5e dizel al oni su pod sankcijama pa je poskup inace je povoljniji.
Pa dobro mislim da cena u rusiji nije nesto merodavna nama, oni su veliki proizvodjaci nafte, isto kao sto je u saudijskoj a. I kuvajtu cena valjda 10 dinara litra. Ali ako je u susednim nama zemljama koje uvoze naftu kao mi cena oko 2e kod nas moze biti samo vise od toga kada se zavrsi ovo vestacko odrzavanje cene nafte, struje i kursa evra 03.04.2022.
 
Vi stvarno mislite da ce posle 3.04. da se desi apokalipticki krah?
Kad budete poceli da cenite protivnika mozda ga i pobedite. Ovakvim razmisljanjem Vucko ce vladati dok je ziv.
 
Vi stvarno mislite da ce posle 3.04. da se desi apokalipticki krah?
Kad budete poceli da cenite protivnika mozda ga i pobedite. Ovakvim razmisljanjem Vucko ce vladati dok je ziv.
Neće biti apokalipsa, samo će cena od 2.2 ili 2.5 eura po litru biti pomalo neprijatna. Cene će kao i drugde otići gore za 20% i to je to.

Treba samo gledati na terenu gde uzeti najpovoljnije gorivo, kao na primer sa tim Agro karticama. Ili kupovinom na veće količine, čim to bude moguće.
 
Nazad
Vrh