Cena goriva

Znas li da je bila >120$, e ta je 200din i treba je potrositi da bi na red dosla ova sad od 100-106$



Sent from my SM-A315G using Tapatalk
kako si dosao do racunice 120$ za jedan barel da je 200din/litra kod nas?
i da ce nam ako sam dobro razumeo sta pises kada dodje ova od 100-106 biti jeftinija?
 
Ne trgujem, vec sam samo zaposlen i vidim kako stvari funkcionisu a ovde ljudi pisu o nekom padu sirove nafte i ocekivanjima da ce pasti cijena nafte na pumpama

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Kad postoje zalihe koje su kupljene po visokoj cijeni nema pojeftinjenja dok se ta roba ne rasproda, sta tu nije jasno?



Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Ma jasno kome je jasno, ali ako prekosutra bude 169,00 ili ne daj boze 159,00 posto je cena u svetu pala sa 140 na 100 dolara po barelu odn 40%, a i kod nas ima zaliha kupljeih po visokoj ceni po kucama sta onda?
Srecom taj scenario kod nas nije moguc...
 
Ma jasno kome je jasno, ali ako prekosutra bude 169,00 ili ne daj boze 159,00 posto je cena u svetu pala sa 140 na 100 dolara po barelu odn 40%, a i kod nas ima zaliha kupljeih po visokoj ceni po kucama sta onda?
Srecom taj scenario kod nas nije moguc...
Da li je pojeftinila na pumpama po Evropi????? Mi bi stalno kako nama odgovara, a pojedinci su nepismeni pa ne umeju ni jednu obicnu uredbu da procitaju. Te po kanti, te po hektaru te po necem trecem, a lepo je napisano koliko god da nije trenutno povoljno po nas.
 
Da li je pojeftinila na pumpama po Evropi????? Mi bi stalno kako nama odgovara, a pojedinci su nepismeni pa ne umeju ni jednu obicnu uredbu da procitaju. Te po kanti, te po hektaru te po necem trecem, a lepo je napisano koliko god da nije trenutno povoljno po nas.
Pa ajde pojasni posto i meni nije jasno to sipanje u kante

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Prakticno mozes da sipas do 60l van rezervoara. Dal ce to biti jedna kanta ili tri ili bure od 200l u koji smeju da sipaju samo 60 sve jedno je. Neznam samo posto se sipa na agro-karticu da li te registruje da mozes samo jednom dnevno da sipas. Ovo zadnje je samo nagadjanje.
 
Pa to i mene zanima,znaci dodjes na pumpu sipas u bure 60l,odes platis pa u kola pa okrenes krug pa opet na pumpu pa jos 60l i tako u krug. Uopste nisu rekli konkretno kako

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da ali zasto uopste i da pravis krug, sipas 60l odes platis vratis se na pistolj opet sipas 60l odes platis… i na svakom racunu imas 60l koliko je dozvoljeno
 
Nece moci tako, tu onda nema ogranicenja. Nego na agro karticu pa za 24 h na jednu karticu max 60 litara sipas. Sutra moze opet....
Lako oni naprave softver da ocitava br kartice, a sve pumpe su umrezene Nisove....
 
Било би добро да се јаве чланови који од сутра буду куповали у посуде да видимо каква су искуства, да се не нагађа.
 
Nazad
Vrh