Cena goriva

Ништа то нама не значи. Ајде бензин испод неке психолошке границе од 200 динара и пада. Али дизел...
 
Ne želim da budem nerealan, razumem ja sve poteškoće, inflacija, nismo uveli Rusima sankcije, otežan transport i sve to....ali ne možeš da ga prodaješ na ovu cenu na tržištu kod nas toliko, ne možeš. Neću da budem nerealan, neka je uz sve poteškoće oko 190din realna cena, ali sve preko toga je čist držvani haračluk za isplaćivanje onih 100 evra davanih pomoći, pomoći preduzećima i slično.

Okačio sam bio onaj link nekoliko stranica pre gde i onaj nezavisni stručnjak kaže da država bukvalno ovu cenu paušalno određuje i namerno je drži, znači namerno deru narod...kao sa ovom forom za agro kartice, što neko reče kad bude razlika 5 dinara onda će da se sete da ti je naprave i daju!
 
Evo ti kretanje cene po danu
7dbc5ad0eaf2d6db1b5591f5465b947f.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
прошле годне око данашњег датума сам на црно купио дизел по 145 данас од истог донео ми по 185 динара
 
Ostali smo bez evrodizel goriva, na snazi je uredba Vlade Srbije o kupovini jeftinijeg goriva na NIS benzinskim pumpama za poljoprivrednike, pokušaćemo da iskoristimo kišni dan i nabavimo goriva za narednih 2-3 dana rada u polju. Kako to obavljam možete videti u videu opširnije... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Nazad
Vrh