Cena goriva

A jel probao neko u toku dana sipa vise od dva puta 60L, sta se desi, kartica nece da prodje?
 
Nece, i blokiraju je na 3 dana bar meni se desilo. Sipao sam u lozoviku(opstina v.plana) 2x60l i napravim se pametan rrkoh ajde da probam i odem na nisovu na pozarevacki put(opstina pozarevac) i platim punu cenu goriva plus blokirana kartica.
 
Karticu blokiraju posle 180 dana nekorišćenja. Mogao sam da platim 240l u punoj ceni, ali sam pre sipanja u traktor proverio karticu da li će proći :D Nasuo 5l po punoj ceni, samo da se dovučem do kuće.
Još uvek čekam da se kartica odblokira, a podnet je zahtev u julu za deblokiranje.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Karticu blokiraju posle 180 dana nekorišćenja. Mogao sam da platim 240l u punoj ceni, ali sam pre sipanja u traktor proverio karticu da li će proći :D Nasuo 5l po punoj ceni, samo da se dovučem do kuće.
Još uvek čekam da se kartica odblokira, a podnet je zahtev u julu za deblokiranje.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Nesto je to bas predugo..Meni za 2 ili 3 dana odblokirali..
 
Evo iz prve ruke. U kanistere mozes da sipas 2x60L dnevno.
U traktore i kombajne mozes da tocis pun rezervoar i to 2x dnevno.
Ja sam probao treci put i jednostavno kad ubacis karticu u aparat,ne ocita ti popust nego tu turu i svaku narednu placas po punoj ceni. Kad prodje 24h opet mozes sa karticom. Nema nikakvih blokiranja i ostalih gluposti.
 
E sad mi nije jasno ako sipas u karnister 2x60 pa probas treci put pa ti kao ne moze na karticu nego redovna cena a ako dodjes pa sipas 2x60 pa onda nastavis u masinu onda prihvati karticu ko tu koga je...

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Mozes dnevno da koristis karticu najvise 2x, a tih 2x mozes da biras kako ces da iskoristis, dali 2x 60 lit u kante, ili rezervar +kante isto 2x dnevno
 
Poslednja izmena:
Kad uzmeš pištolj sa aparata i vratiš ga na aparat to je jedno točenje. I tako možeš 2 puta na dan. E sad koliko ćeš sipati zavisi u čega sipaš, dal u rezervoar ili u kante... ja idem sa claasom i sipam u rezervoar oko 280 litara i onda ne vraćam pištolj nego nastavim u burade 2 x 50 litara. I to je jedno točenje. Dodjem kući, izpraznim i onda još jednom tako. Tih 40-ak litara što je preko 60 izvan rezervoara tolerišu...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Koji su oni moroni da nema reci! Neko ko je iz mesta gde se nalazi pumpa sipa 60+rezervoar koliko god da je x2, a ostali iz udaljenih mesta 60x2 jer im neisplativo vozati se radnom masinom! Znaci uvek moraju nekog da ostete njihovim nakardnim uredbama, to su neznalice na m3!!!
 
A aparat za tocenje izgleda raspoznaje da li se sipa u masinu ili u bure pa ne moze da se sipa 2x200l u burice nego teraju ljude da idu kombajnima kao Mixer i on onda iz 2 tocenja natoci 760l a da ga ne cimaju tako mozda bi dolazio cesce i tocio po 2 bureta po 200l.. Idiotizam, seli u ministarstvu nasmrkali se ili mirisali ono iz jovanjice i jedan digao 2 prsta i rekao "u masine do cepa a u kanistere 2x60l" i tako i ostalo..
 
Sad zvao nis kol centar. Kažu da zahtevi od maja na ovamo nisu još ni ušli u obradu. Na pitanje pa kad se očekuje da krene obrada i kada možemo očekivati kartice, kažu ne možemo vam dati odgovor na to pitanje... Ja sam zahteve predao negde u julu...
 
Nisam znao u koju temu da postavim pa ajde u ovu. Moralo je da se ugradi filter, ja ne znam kako ostali ali ja sa gorivom sa nisa stalno problemi, na 200-300 sati filtere na rusu i kombaju moram da menjam,staju masine,kada ga skinem filter sav zardjao prljavstine kojekakve,kao da filter 10 godina nije menjan... za 7000 dinara mislim da ce pomoci dosta.
 
A inače na koliko bi sati menjao filtere?
P.S. imam istu pumpu za gorivo...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh