Cena goriva

Ja nisam koristio NIS karticu 2 ili 3 godine,pa mi bila blokirana. Isao po potvrdu za registrovano gazdinstvo i zahtev opet popunio na pumpi,pa mi za par dana odblokirali karticu.
 
Нисам пратио како је практично реализован она ставка из договора после протеста "два'ес' динара јефтиније", па да питам: колико уз НИС-ову "Агрокартицу" мене кошта евродизел?
 
Нисам пратио како је практично реализован она ставка из договора после протеста "два'ес' динара јефтиније", па да питам: колико уз НИС-ову "Агрокартицу" мене кошта евродизел?
Cena je malo povoljnija ali je tehnika tocenja promenljiva
 
ja sam juce napunio traktor i jos 60l sam sipao toliko mi dozvolili preko kartice... kazu u masinama moze do cepa a u bidonima,kantama,buradima dva puta po 60l... ako imate vise kartica NIS-ovih onda mozete i vise da punite

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ako imas vise gazdinstava onda imas i kartice pa mozes i vise od dva puta da tocis dnevno

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Meni su dozvoljavali u susednom selu gde je nisova pumpa,ali na pozarrvackom putu ne vec kao sto si napisao a i u Ralji na nisovoj zavisi od radnika,ima par dobrih likova a ima i par rospija,ispada da im se svima fućka kako sipamo i da mere nisu tako rigorozne vec se igraju sa nama.
 
Nazad
Vrh