Cena goriva

Da li je sarma ili ne činjenica je da sa tim gorivom odradiš mnogo više radnih sati nego sa drugim.Trošimo ga dosta i uvideli smo razlike koje nisu za zanemarivanje.
 
Ako je svo gorivo sa nisa kao sto se prica naj verovatnije da u nisu postoje klase po kvalitetu! Otud ono, vise mi trosi sa ove pumpe nego sa druge. One male snj pumpe kupuju naj gore i verovatno naj jeftinije gorivo.
 
Ako je svo gorivo sa nisa kao sto se prica naj verovatnije da u nisu postoje klase po kvalitetu! Otud ono, vise mi trosi sa ove pumpe nego sa druge. One male snj pumpe kupuju naj gore i verovatno naj jeftinije gorivo.
Ne postoje klase goriva. Iz rafinerije izadje isto za sve, u skladu sa važećim propisima.
E sad, ovo što kaže Matić, šta dalje muljaju i namešavaju ne znam.
 
За ово сам лаик али колико се сећам из школе дизел и бензин су лакши од воде. Самим тим имају мању специфичну масу. Што је маса већа постоји могућност да у том гориву има свашта нешто.
Или можда грешим?
 
Ovi koji prodaju Mol više uvoze iz Češke rafinerija kod Bratislave nego iz Madjarske iz rafinerije Szazhalombatta, brodom niz Dunav!
 
I ja sam cuo da sami dovoze svoje gorivo i cini mi se da je kvalitetnije. Ono sto je interesantno je to sto kazes da ne dovoze svoj tng ,a ja sam primetio da je kod njih ubedljivo najmanja potrosnja tng. Odmah posle njih je Nis. A Knez je katastrofa. A vidjao sam Knez cisterne i na Nis i na Mol-u i obrnuto.
 
Je li dobio ko onu NIS karticu za poljoprivrednike ja sam predao pre mesec dana i nista ne stize .Izgleda da planiraju u Oktobru da je posalju ,kako jeftina i prozirna prevara to nema dalje .Cime sam bogu zgresio da zivim u ovakvoj drzavi kriminalnoj...
 
Nazad
Vrh