Case

Zna li neko na koliko Nm se zateze glava i koliki je zazor ventila na Case-u 844xl? Oznaka motora je D 268, snaga 80ks
 
Danas mi je izbacio ulja iz hidrsulika Case 5140. Primjetio sam ulja ispod kabine i po desnoj zadnjoj gumi je isprskao. Da li neko zna šta bi moglo najvjerovatnije biti?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Hvala na brzom odgovoru. U ponedeljak ću oprati i pregledati


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da probamo dal moze da nosi sejalicu. :ROFLMAO:

c9SYUpU.jpg


83uDIL3.jpg
 
Pozdrav, kaze mi radnik kad je vozio Pumu da je izbacio neku gresku i sliku pumpe na monitoru, to je trajalo par sekundi i posle je nestalo. Sednem ononide sve normalno nema nikakvih problema, jedino sto sam primetio da skala goriva ne pokazuje dobro, ima goriva a ona spada i vraca se gore i primetio sam kad sam otvorio cep da nema onog pritiska u rezervoaru. Dal to ima neke veze sa tim i sta bi moglo da bude?
 
Pozdrav, kaze mi radnik kad je vozio Pumu da je izbacio neku gresku i sliku pumpe na monitoru, to je trajalo par sekundi i posle je nestalo. Sednem ononide sve normalno nema nikakvih problema, jedino sto sam primetio da skala goriva ne pokazuje dobro, ima goriva a ona spada i vraca se gore i primetio sam kad sam otvorio cep da nema onog pritiska u rezervoaru. Dal to ima neke veze sa tim i sta bi moglo da bude?
Slika pumpe znaci da ima vode u filteru za gorivo.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ispustio sam sta je bilo u tom filteru, ali nije to problem, izgleda da je plovak u pitanju, izbacio je gresku 14051 i sliku benzinske pumpe... Morace da se menja plovak.
 
Nazad
Vrh