Case

Nismo se dobro razumeli,.jer ja nisam dobro napisao pitanje. Moja greska, izvinjavam se za nejasnu poruku koju sam ispisao.

Kod nas u selo je stigla jesenas jedna puma, sa skupljenim zadnjim tockovima jer se valjda tako transportuju dal kamionima ili zeljeznicom do Srbije, a servis nije imao vremena iz nekog razloga da ih vrati na pravu sirinu. Vlasnik nije smeo da ih dira dok ne dodju iz servisa i odrade valjda prvi servis 5p ili 100 sati (nisam siguran o kom.broju je rec). Isto su joj tako tockovi zadnji bili skupljeni, pa sam zato pitao, jer mi se cini da je i kod cicimorica isto takvo stanje
 
Na starijim jacim traktorima tockovi su bas dolazili do izrazaja, dok kod ovih novih kao sto je Cicijev sa zada lici isto kao i traktor od 90ks. Sve je fino spakovano..
 
Do izrazaja ?.Sta fali tockovima,te zadnje gume su sigurno 650-tke ili cak preko 700mm sirine,kako to poredis sa traktorom od 90ks ?.
 
Kakve veze ima koji je raspon zadnjih tockova. Svaka masina, a po najpre plug moze da se podesi prema rasponu zadnjih tockova. Eventualno raspon moze da utice na udobnost, mada je i to relativna stvar jer ima papana koji gume duvaju kao da su kamionski tockovi.
 
Da li zna neko ko prodaje podizne poluge za case traktore. Vec dva puta smo varili poluge na jx 110 . Hteo bi da uzmem neke jace poluge da nebrinem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Skoro je Balog kačio slike, mislim da ih ima baš sada u ponudi. Zovi ga, ima oglas na Fb.
Rudice i polige za kase new holand stajr za vise informacija nazovite 0638053124 Evo ga broj, ako nije po pravilu briši ga moderator.
 
Nazad
Vrh