Case

sto manje elektronike to bolje,al sta ces ,ukusi i mogucnosti kod paora su razliciti
 
tako je druze slazem se sa tobom,ja sam ga hteo kupiti ali neizgleda mi nesto a i brate puno ga cene...kazu da kosta oko 37 hiljada sa kompresorom...puno je za taj traktor...:)
 
tacno tako,ja sam bio zagrejan da ga uzmem,ali posle sedenja u njemu,i detaljnog zagledanja,cini mi se da taj tesko ide u brazdu,taj traktor je idealan za povrsinske radove,dosta je pregledan,ali jako mrsav...
 
evo jedan koji je meni zapao za oko danas.........
dsc00041.jpg
 
ti to neces uspeti da razradis,jer pre nego ga razradis unistices ga,tako da ces u grad onim trulim beciklom kao i dosad
 
Zanimljivo,od 95ks 32000 nije skup a od 60ks 22000 skup!Moze biti.
Inace zanimljiv tj. univerzalan traktor!
 
Ja sam isto najvise gledao JX 60. Rekli su nam istu cenu 22+PDV :osmeh: Za povrsinske radove odlican traktor. Sto se tice JX95, mislim da je bolje dodati jos 5-6.000e i kupiti JXU 105.
 
za to sam i gledao,setva prskanje spartanje razbacivanje djubriva i voznja do grada:osmeh:,3 cilindra 92lit.rezervar(taman do grada i nazad) menjac 12x12 sinhro,4x4,540/1000 kardan,tezina3270 s tegovi,max podizna moc na krajevima poluga 3000kg,klima anlage,antena bez radia,dosta......umalo da zaboravim,trokut jelkica i sigurnosni pojas
 
@Boki-Vl
Trebalo bi da je pocetna cena 38.000+PDV, a dokle moze da ide zavisi od tvog izbora. Za 40.000+PDV se dobije sasvim dobro opremljen.

@danger
Bez jelkice nista!
 
Nazad
Vrh