Case

za to sam i gledao,setva prskanje spartanje razbacivanje djubriva i voznja do grada:osmeh:,3 cilindra 92lit.rezervar(taman do grada i nazad) menjac 12x12 sinhro,4x4,540/1000 kardan,tezina3270 s tegovi,max podizna moc na krajevima poluga 3000kg,klima anlage,antena bez radia,dosta......umalo da zaboravim,trokut jelkica i sigurnosni pojas
zašta će ti duplak za sejanje i prskanje :sta:
bolje kupi nešto jače da ne oreš sa onim drtinama :haha:
 
@Montoya,evo jedan deo ti je vec cicimoric objasnio,kad porastes kasce ti se samo,a kad budem imao para kupicu brenu da neorem s drtinama:cvetic:
 
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Slike sa sajma 2012...
 
Braco Spajic odlicna masina,a i kabina je lepo popunjena. :cool:
Jel moze koja slika kabine i nazad poluga,poteznice... ??
@North ArmY@-Pa, ime kako ti da neznaš sliku kabine....itd.Moram da ti prenesem pozdrave sa sajma od gospodina Labusa menadžera u Case-u,puno te je pozdravio:haha:,nada se uspešnoj saradnji u oblasti poljoprivrede:sta:.Pitao me poznajem li nekog Miroslava Košutića uglednog direktora neke privatne firme::sramota::.Ja mu stidljivo rekao da znam jednog ali da taj nema firmu bar zasada:kisa:

---------- Poruka napisana u 12:54 ---------- Prethodna poruka je at 12:38 ----------

Puno te pozdravlja i nada se uspešnoj saradnji..............
 
hihihi,ma daj mozda nisi dobro razumeo tog menadzera
Pa svašta može da bude,možda taj Miroslav Košutić nije odavlen, naš "Notrh Army"::sramota::
Slučajnost ili koicidencija bem li ga,uglavnom čovek reče:
Pozdravi ga....pozdravi:haha:

---------- Poruka napisana u 18:49 ---------- Prethodna poruka je at 18:47 ----------

Sa Vladom sam bio i ja,a jbg steta sto selo ne zna sta se to vodi na meni. :bravo:
Koliko ja znam na tebi se vodi jedan crveni indeks i u njemu tri položena ispita i četiri kolokvijuma(nadam se da nije falsifikat):osmeh:
 
Sa vama ce biti malo teze,moracemo da uklopimo Vase i moje slobodno vreme da bi rezultat bio pravi...
 
Nazad
Vrh