Case

gosp. @miroslavk svašta može čovek videti na ovom forumu...
 
da su takve stvari napisali ljudi koji nisu moderatori bili bi verovatno banovani na neko vreme! ko ste vi molim vas da pricate takve stvari o vlasniku? covek je kupio hidraulicni toplink i tu je zavrsena prica!
ne poznajem vlasnika i ne znam da li je budala ili je mozda onanisao na njega a i bas me briga! lepo je videti tako nesto kod nas i da tako nesto uopste moze i da se nabavi u Srbiji.Sto se tice slicovanih rupa,ne vidim sta je problem ako ih vlasnik ne koristi,ja ih takodje ne koristim i ne smatram da je sad to neka greska vredna prozivanja.Toliko o tome,hvala na paznji
 
Koliko ja vidim svi su opomenuti da povedu računa o rečniku.A ko ste vi da javno sve kritikujete, za to imate PP da se žalite uredniku ili administratoru foruma, a ne da Vi ovde izigravate advokata ili javnog pravobanioca.Pošto ne poznajete vlasnika onda nije ni red da se mešate u celu stvar jer vlasnik toga je dobro poznat starijim članovima i urednicima ovog foruma.To odavno ima da se nabavi u Srbiji samo ste Vi neobavešteni pa se sada oduševljavate sa beznačajnim stvarima.
To što Vi ne koristite šlicovane rupe govori samo o vašem ne poznavanju mehanizacije i ne mojte se sa tim hvaliti jer je to za žaljenje.
Toliko o tome, molim na pažnji.
 
Ok,mozda nisam trebao javno da pisem ali evo i vi mene javno opominjete.Nisam uopste odusevljen,odusevljen bi bio da to vidim prvi put.Covek se uci dok je ziv zar ne? Zbog cega bi onda moje "ne znanje" o slicovanim rupama bilo za zaljenje? Kolko ja znam nije sramo da se nesto ne zna,uostalom zar nije svrha foruma razmena iskustava i sticanje dodatnog znanja? odgovor moze i na PP
 
da su takve stvari napisali ljudi koji nisu moderatori bili bi verovatno banovani na neko vreme! ko ste vi molim vas da pricate takve stvari o vlasniku? covek je kupio hidraulicni toplink i tu je zavrsena prica!
ne poznajem vlasnika i ne znam da li je budala ili je mozda onanisao na njega a i bas me briga! lepo je videti tako nesto kod nas i da tako nesto uopste moze i da se nabavi u Srbiji.Sto se tice slicovanih rupa,ne vidim sta je problem ako ih vlasnik ne koristi,ja ih takodje ne koristim i ne smatram da je sad to neka greska vredna prozivanja.Toliko o tome,hvala na paznji

Potpisujem, lepo je covek objasnio ,svaka cast!
 
Gospodine @Francuz5,
vi baš hoćete da dobijete crveni karton provocirajući urednike.Mogu uskoro da Vam ispunim tu želju.

Gospodine @gabricn
Vaše ne znanje o šlicovanim rupama je za žaljenje zbog načina na koji ste to napisali.Nekome forum služi za zavitlanciju, nekome da vežba advokaturu ili javno pravobranilaštvo, a nekome da razmeni iskustva ili nešto nauči.Vi sada izaberite u koju kategoriju spadate.
 
Poslednja izmena:
Gospodine @panonstib
Ja apsolutno nemam nameru da bilo kome budem advokat ili javni pravobranioc i samo sam izneo svoje misljenje,a to smatram da je dozvoljeno.Smatram da forum sluzi za razmenu iskustava i da se nesto nauci.Nadam se da smo zavrsili sa ovim,pozdrav
 
Gospodine @gabricn,
To je Vaš izbor, zato sam i dao opciju da birate za čega Vama služi forum, ali način na koji ste izneli mišeljenje nije u redu i zato ste prozvani.Dobro smatrate samo tako i ne radite.Da li smo završili to ćemo da vidimo jer da bi se nešto završilo moraju obe strane u sukobu da budu saglasne.Za sada je samo jedna strana saglasna.
 
Juce bio da gledam CASE MX240,bogami deraglija dobra,motor Cummins,ostalo dosta podseca na JD,prednja vuca,menjac,ne izgleda lose,gume 90%,spolja lep,a iznutra neznam dok ne upregnem.
 
Mislio sam da je 2002,al je 2003,mislim da ce biti oko 30000e,mozda manje.
Colovnjak je,ima i PH,u kabini je dosta prost sto se tice dugmica,ima konzolu na desnom stubu,mislim da ima 18 brzina,na dzojstiku ides +-,nema ono A,B,C..,samo mi cudno sto trosi D2 a Common Rail(valjda dobro ispisano),mada mi kazu soferi iz Poleta Nikinci da su to sipali(nije od datle traktor),a ako je tako do mu.a
 
Ne,ne,to su MX220,trebaju im jos,jbg kad nemaju scime da rade,tamo sam se informisao o kvalitetu,akosu tamo izdrzali oranja u 3 smene bez kvara i na onoj zemlji ondak je to ok.Jedino mi nisu rekli potrosnju.
 
Nazad
Vrh