Case

Sta gledamo ovde :sta: neki kvar :sta: ili samo kako izgleda menjac...
 
samo menjac........................................na nevidjeno kako kazu u vait
 
A ova piljevina ovde :sta: :sta:
dq3d49.jpg
 
to je pre otvaranj slikano neznam gde mi je disk sa slikama,imo sam ih u starom kompu,uglavnom sad radi to je bilo 2009
 
Lepo uzmete J.D jer za svaki model ima svih delova ne bitno da li je 50-to godište ili 2010-to a ovako i što bi platio ne možeš naći deo koji ti treba.Isti slučaj je i sa M.F traktorima što se tiče delova,nema ih za starije modele. :off_topic:
 
Matić je napisao(la):
Lepo uzmete J.D jer za svaki model ima svih delova ne bitno da li je 50-to godište ili 2010-to a ovako i što bi platio ne možeš naći deo koji ti treba.Isti slučaj je i sa M.F traktorima što se tiče delova,nema ih za starije modele. :off_topic:
kupio bi traktor i 2011 al mi nedaju komsije
 
JX 60 oko 22000 evra bez PDV-a
Post je spojen: [time]1298580974[/time]
_________________________________________________
turcin 3 cilindra, italijan je 4 cilindra ali ne znam koliko je ::novac::
 
au preskupo,mada bi vise vole jos manjeg negde oko 45-50ks.dobar traktor ali skup.
Post je spojen: [time]четвртак, 24. фебруар 2011. 08:55:19 CST[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EHTXHfez5Pc[/youtube]
e nije lose taj se malko zezno pa uzo pogresan plug
Post je spojen: [time]четвртак, 24. фебруар 2011. 16:31:52 CST[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://youtube.com/watch?v=zPOQQY0FBFg[/youtube]
 
Zivice sto stalno ores na razor ostace ti kanal na sred njive
 
moje je zito malo pored te njive a tanjiranje radim usluzno komsiji,ta njiva mi je bila odorana 3 brazde sa jedne strane i 2 brazde sa druge strane pa sad sam vratio te brazde,inace duzina njive 600m.
 
znal ko sta je u pitanju?
desi mi se to ta kada palim traktor da alnaser ostane ukljucen tj jos vergal kada ja pustim prekidac pa i kad upali motor i dalje vrti,e ispred alnasera ima neki rele preko kojeg dodje struja na alnaser i kada s njega skinem sve zice znaci prekinem dovod struje alnaser i dalje vrti(to kad ostane ukljucen) tek kada skinem klemu sa akumulatora onda prestane
 
zalepila ti brava za paljenje otkaci zice sa nje i nadaj se da nisi sjebo skroz alnaser
 
ma alnaseru nije nista,ali kako je osto ukljucen kad sam ja poskido kablove sa relea preko kojeg dolazi struja e to mi nije jasno,
 
zaledio automat, verovatno imas sitnog leda ili korozije u klipu automata i nemoze opruga da ga savlada.To sve pod uslovom da se tehnologija alnasera nije menjala.U svakom slucaju skidaj i resavaj dok nije samleo nesto.
 
ovo si mozda upravu nisam gledo je li automat koroziro,otvoricu pa pregledati,ali ovo mi se desavalo i ljeti tad nije moglo da zaledi
 
Auuuu, kako je dobaaaaaaaaaaaaaar!!!! Koliko si ga platio, godiste, sati?
Post je spojen: [time]1299250765[/time]
_________________________________________________
Danas sam gledao ovaj 1394 i razočarao se. Vidio sam na slikama da je farban, al ajd odem da pogledam. Zadnje gume nisu nizašta, ćelave i ispucale 100%, prednje polovične, turbina pušta ulje negdje vani, ne unutra, hidraulika nije njegova već stavljena od 1290, 4 godine radio kao utovarivač i u šumi, 1986. godište, a još ima i Hydra Shift mjenjač koji je praktično nemoguće održavati-kad se pokvarii to je kraj traktora...a cijena 7500E.

29xjdyo.jpg
 
Nazad
Vrh