Case

barbu lep traktor,svaka cast na kupovini. jedino ona rotacija sto su je navrnuli mi je iz ocaja ,a deluje mi da je neka za 700 din
 
@barbu nek te sluzi do penzije a posle kako bude.e nesto me zanima a ti mi kazi sta ti pise na librici u kabini ispod volana?super traktor gasi se na kljuc a brate taj je skuplji od mog za 10000 eura jeeee.....
Post je spojen: [time]1299531369[/time]
_________________________________________________
amac86rs je napisao(la):
barbu lep traktor,svaka cast na kupovini. jedino ona rotacija sto su je navrnuli mi je iz ocaja ,a deluje mi da je neka za 700 din
ta rotacija je nekih 80 eura,sija oci vadi.
 
ta rotacija je nekih 80 eura,sija oci vadi.
[/quote]
verovatno zato sto je na case vredi 80 e po tebi
Post je spojen: [time]1299538220[/time]
_________________________________________________
izvinjavam se za :off_topic:
 
Interesuje me ima li ko od forumasa Case IH 1455xl:haha: I da li znate ima li ih u Srbiji za prodaju? Planiram ga kupiti pa me interesuje. Koji su po vama najbolji oglasi u Srbiji al sa slikama kao tractorpool?
 
JA ću snjim da vučem tri brazde pa će da peva po njvi jer je laka zemlja kod na ide 40 km/h napred i 30 km/h u nazad:D
Post je spojen: [time]уторак, 08. март 2011. 16:00:05 CST[/time]
_________________________________________________
fjg2ys.jpg
 
jel se vozas kroz sello?reci koju imas turbinu,klimu,pumpu visokog pritiska misim na proizvodjaca je i moj kejs je ivekov nije tutktraktor.
 
pa sve zavisi kako je održavan i ja sam hteo da kupim polovan traktor neki do 20.000 evra pa sam odustao od toga svi su oni našminkani ,broji radnih sati vraćeni u nazad i tako dalje .
Post je spojen: [time]1299622910[/time]
_________________________________________________
on ima IVEKO MOTOR
 
A slusaj da valja nebi ga prodavali,svako mu je vadio mast garant,pitanje jel prednja vuca radi,sati radni ima preko 10 000 samo je tanjirao i orao,e sad nzm malo je para...a napolju su 20000e isti takvi...E sad nzm jel ovaj u voznom stanju il sta je videcu kad odem,al da je kakav trebo bi 4brazdenositi.
Motor je "columbis" tako nekako ispravite me vi koji znate.
U vajtu kazu da su oni ako se ne varaje bili da probaje to da srede al kad su im rekli sta bi kostalo prelazilo je vrednost traktorapa zato ide na licitaciju...
 
Nazad
Vrh