Case

ovaj tip case-a sto si ti gledo mi se nikako ne svidja,
a ovaj moj jel dobar :D,91 god.7500h i radi ko singer,placen prije dvije god 25000km bez utovarivaca,kojeg sam ja naknadno kupio,ima zf dif.zf mjenjac,12+12,.,.i tako pitaj sta te zanima,ja sam trazio ovako nesto jer je mal, ogodan a ima snage
 
ja se ne bi bunio da mi neko pokloni tu zelenu igracku a ni crvenu .Mislim da su to gluposti . nadvlacenje traktora.
 
maxa jel bi mogao da postavis slike od svoje masine? :ppozdrav:
sad,sam video odgovor u drugoj temi,ok kad imao vremena postavi ::namigivanje::
 
Svaka čast ::svaka cast::, još vidim da fali par traktora i kod Vait-a i kod New Hollanda preko puta :D...
 
eg9vud.jpg


Post je spojen: [time]Sun Mar 6 17:07:08 2011[/time]
_________________________________________________
dc4u9y.jpg
 
Može samo da stavim još koju sliku


Post je spojen: [time]субота, 05. март 2011. 06:11:52 CST[/time]
_________________________________________________
dc4u9y.jpg



Post je spojen: [time]субота, 05. март 2011. 13:12:52 CST[/time]
_________________________________________________
14x1iyc.jpg



Post je spojen: [time]субота, 05. март 2011. 20:21:59 CST[/time]
_________________________________________________
Traktor je kao sto vidite JX 95 sa novijim motorom 4,5 litara motor i kod njega je auspuh sa desne srane!Od opreme ima gorju i donju potesnicu,na ovom modelu ima na hidrauliku kuke za kacenje kao i na na toplingeru tako da nije potrebno silaziti iz kabine pri kacenju masina.Dodatno sam narucio kompresor i mrezicu za ausouh i narucio sam dodatne plastike za blatobrane od zadnjih tockova.Na ovom modelu ima drugacija instrument tabla sa digitalnim pokazivacem radnih sati!
Postavicu za koji minut i tu sliku!
Post je spojen: [time]недеља, 06. март 2011. 03:26:21 CST[/time]
_________________________________________________
Ovaj motor ima 4,5 l i 400 nm obrtnog momenta i ima interkuler i turbinu i reyervoar od 120 l,klimu,radio i prednja potesnica sa tegovima a onaj sto se pravi u turskoj ima 330 nm obrtnog momenta i 3,9 l.

Post je spojen: [time]недеља, 06. март 2011. 10:40:09 CST[/time]
_________________________________________________
sw4vpe.jpg

Post je spojen: [time]недеља, 06. март 2011. 17:42:40 CST[/time]
_________________________________________________
npgra0.jpg
 
Zmaj 151 je napisao(la):
Jos jednom pitam koliko se krecu ::novac:: Case 120ks, 95-97god :D :D
zavisi di kupujes.u njemackoj ili madjarskoj od 13-25 000e netto...zavisi u kojem stanju,koja serija itd....cs 120 su nesto skupli od mx 120,a mx120 opet nest skuplji od 5150
 
Nazad
Vrh