Case

20swzsy.jpg
 
miroslav k je napisao(la):
jer ovaj Italianski 95ks ima klasicni menjac (mislim na palicu sa leve strane) napred nazad ili ima na volanu onaj kako se tove (powersaftler)?

he he....bas si powersaftler.... ::svaka cast::

to je rucica koja se zove powershuttle ili po naski reverzer..moze se narucuti tek kao opcija u jxu seriji,ne u jx-u
 
motor je 4,5l INTERKULER IMA , U KABINI instrumental tabla je drugčija , na hidraulik poluge su boljhe sam stavio neke slike gledaj jednu stranu nazad dve
Post je spojen: [time]1297617945[/time]
_________________________________________________
kad stigne ove nedelje kući slikaću šta sve ima i koja je razlika TALJANSKI I TURSKI
 
hm nista narocito a dosta skuplji od mog ali ima istu oznaku,taj model do sada nije bio u srbiji sad je prvi put.moj je u italiji sklapan i ima ivekov motor nije turk traktor.
Post je spojen: [time]1297604088[/time]
_________________________________________________
ima inter kuler euro tri pa nije lose.moja masina radi jako fino kao preslica samo prede
@barbu aj pitaj posto je od 125ks pa javi. misim da se neces pokajati sa takvom masinom,kako si ga kupio?solarno ili kredit? da i jel si gledao neke druge ili si bas kejsa hteo da kupis?
 
U TRI RATE KAMATA JE 2000 EVRA NA GODINU DANA
Post je spojen: [time]1297582692[/time]
_________________________________________________
ĆU da pitam za 125 ks a ima i dva polovna od 140ks i drugi neznam konjazu slično opet znam da za 140 ks polovan traže 30000 evra to je bez pdv
Post je spojen: [time]1297607946[/time]
_________________________________________________
skuplj od tvog 3500 evra
Post je spojen: [time]1297634455[/time]
_________________________________________________
View
 
Svaki dan prolazim pored ovih mašina, i mogu vam reći da baš obratim pažnju na broj traktora, manji traktori su postavljeni na jednom kraju, njima se i menja broj, ali veće snažnije mašine stoje baš kao i New Holland preko puta ili MC Cormik malo pre njih, subvencija nema pa je to i razlog :udri: :udri: :udri: !
 
isti su to traktori taj turcin i italijan jx 95 samo sto je turcin stariji model i moze gutati i loz ulje dok ovaj noviji je malo finiji sa drugacijom bosh pumpom pa mora biti cisto gorivo ili evrodizel,a i vise trosi kad ima vise zapremine motora,i po meni je bolji ovaj sa 3,9 motorom jer mu je i menjac tamam uskladjen sa motorom dok ovaj sa novijim motorm je nesto sasvim drugo,mozda tu vise trpi menjac,ali i cena je mnogo visoka za taj model :sta:
nema tu razlike u kvalitetu,sve to mora odgovarati case standardu kvaliteta,bilo on bio sklepan u turskoj,kini ili austriji ili italiji :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh