Case

Previse para jer nema subvencija. Za te pare se moze uzeti mlogo dobar polovni traktor koji ce sluziti duze nego taj Talijan ili Turak, sta vec.
 
Nisam ja protiv Casea ali mi je sa ili bez subvencije puno dati 41000evra za 95ks.Nisam ja ciljao na polovne za te pare već na nove.
 
barbu pozdrav ja sam doterao pre 3 nedelje tog sa leve strane istog kao tvog ,traktor je vrh namestio sam 50 sati u sredu dolaze na servis i da ubace kompresor u subotu je mini sajam kod nas pa su me zvali iz vaita da ga isteram pozdrav pravi izbor :ppozdrav:
 
Nemojmo gledati na cenu novog, jer ono sto je nama puno u normalnim zemljama je normalno. Tako da mi nismo kopetentni da sudimo o tome pa se zbog toga okrecemo drugim jeftinijim proizvodjacima, a uvek je bilo koliko para toliko i muzike.
 
ne pravi se jx serija u turskoj,nego samo njihova kabina.kod vas u Sr su traktori prilicno skupi...u Hr takav bez kompresora je oko 27-2800e +pdv,i kod nas za te pare je dosta povoljan,pa ih ima dosta....
 
Bare je napisao(la):
ne pravi se jx serija u turskoj,nego samo njihova kabina.kod vas u Sr su traktori prilicno skupi...u Hr takav bez kompresora je oko 27-2800e +pdv,i kod nas za te pare je dosta povoljan,pa ih ima dosta....
Pa i kod nas je turski 95 nesto iznad 29000 bez PDV ali ovaj je Italijanski sa kompresorom i sa PDV...
 
Ove nedelje traba da idem za traktor ako su postavili kompresor jer sam naručio sa kompresorom i ću da pitam koje su im cene od 60 ,70 ,80 ks
xd5efr.jpg
20swzsy.jpg
:D
Post je spojen: [time]субота, 12. фебруар 2011. 19:49:12 CST[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]недеља, 13. фебруар 2011. 02:50:04 CST[/time]
_________________________________________________
sa leve strane ima napred nazad
Post je spojen: [time]недеља, 13. фебруар 2011. 09:50:35 CST[/time]
_________________________________________________
20swzsy.jpg
 
sam ti pisao da ima sa leve strane menjač napred nazad
Post je spojen: [time]1297617207[/time]
_________________________________________________
iz turske je sa auspuhom sa leve strane a ovi iz Italije je sa desne strane . sad su rekli da neće više da se uvezu CASE JX 95 iz Turske samo iz Italije koji se sklapaju
 
Nazad
Vrh