Case

evo i moje masine
2ezl1e9.jpg
 
Jbte patak, koja mrcina! Gdje se snadjes sa dijelovima za njeg? Ja sam htio ici da gledam jedan 1394, al sam odustao jer ima Hydrashift mjenjač koji ej zajeban za popravku kad rikne (a nekad mora da rikne). Jel kod tvog običan sinhro ili Hydrashift?
 
pa nekako uspevam.sinhro menjac dva puta otvaro.kad sam ga otvorio prvi put nijedan osigurac,platna i sigurnosni sraf nisu bili samo zupcanici nabaceni na osovine.sve radilo tero sam ga celu sezonu i radilo,ispado mi iz jedne brzine pa aj da vidimo sta je .kad smo ga razvukli celo kuciste menjaca sa zupcanicima ispalo napolje a semu nemamo.zupcanik sam ceko 6 meseci a sklapali 4 dana.zupcanik 520 evra a niko nije hteo da ga rabi,nekako jedan pristo al mu nas pik dono da radi za njih veliku porudzbinu pa ga uslovili da radi imeni
 
Ratko je napisao(la):
pa nekako uspevam.sinhro menjac dva puta otvaro.kad sam ga otvorio prvi put nijedan osigurac,platna i sigurnosni sraf nisu bili samo zupcanici nabaceni na osovine.sve radilo tero sam ga celu sezonu i radilo,ispado mi iz jedne brzine pa aj da vidimo sta je .kad smo ga razvukli celo kuciste menjaca sa zupcanicima ispalo napolje a semu nemamo.zupcanik sam ceko 6 meseci a sklapali 4 dana.zupcanik 520 evra a niko nije hteo da ga rabi,nekako jedan pristo al mu nas pik dono da radi za njih veliku porudzbinu pa
ga uslovili da radi imeni

Auuuuu :nono: :nono: :nono:
 
ali traktor je zver vuce 3x45 bez problema a samo 105 konja.jedina mana mu je sto je jako spor max 25 km/h.brzina u oranj mu je kao kad sa 560 ides 3 sporom pun gas
Post je spojen: [time]1297267246[/time]
_________________________________________________
potrosnj 9 l na lanac, rezervoar 100 l
 
Kako su moderni motori ružni, zatrpani cijevima i kojekavim agregatima, maleni, nemaš ih šta vidjeti...kako je sa druge strane lijep šestak kod IHC 955, ogroman blok, čist, slobodan od ovih modernih džidža.

Lijel traktor, samo mu mnogo uske gume a i dizajneri se nisu proslavili sa auspuhom, fakat su ga mogli malo bolje izvesti.
 
sam naručio sa širim gumama i konpresorom, jer mi ne odgovara te uske gume a nije imao konpresor a to mi treba , ovaj se sklapa u Itali nije iz Turske a razlika je velika . a košta sa tom opremom 41890 eura sa pedeveom
 
Svaka ćast na traktoru trebo sam uzet takvog JX 95 prije 3 godine cini mi se al mi banka nije odobrila kredit .. dolićan je .. :ppozdrav:
 
jedan moj rodjak ima ovakvog jx 95 novog kupio prosle godine. Meni se nezma bas ne svidja. mali je to traktor za toliko novaca mada njemu izaslo nekih dvadeset i kusur sa subvencijom. Jest da je nov ali nije mogao vucu tri brazde samo dve i da ne nebrajam njihove mane. A ti da platis skoro duplu za takav trakes .... hm ja bih dva put razmislio. A da ga sklapaju u italiji samo prica za malu decu ..... mora i trgovac malo da doda jer niko ne bi kupovao traktore od njih. Sve u svemu tvoja odluka .....pa ko hoce nek izvoli... :D
 
kod nas u Južni Banat u mom ataru će da peva, jer je laka zemlja . razlika je velika u ceni taljana i turaka a i traktora

Post je spojen: [time]1297598487[/time]
_________________________________________________
5ue2k2.jpg
motor je drugči 4,5l euro 3 motor u kabini je drugčije instrumen tabla , hidraulik drugči , dve poteznice pozadi rezervoar 120l ,klima , menjač i još ponešto . 33500 bez kompresora i pedeveom. a kompresor 2000 evra
 
Nazad
Vrh