Case

da mu nisu stavili neku drogu u heroin? :haha:
 
@zzivica: "ti motori volu velike obrtaje jer se na kamioncetu vrte i do 5000 o/min i nista im nefali"
Vecu odvalu skoro nisam cuo, plus ti motori nemaju veze sa motorima iz lakih dostavnjaka Iveka. Imam Iveka Dejli od 100 ks i ima 2800 ccm i nikakvih dodirnih tacaka sa pomenutim motorima. Probaj da ga poteras na 5000 obrtaja da vidis dal cemu nesto faliti. Ja mislim da ce mu sve faliti postoce se razleteti. :haha: :haha:
 
zzivica je napisao(la):
ali sta ako,stavim prst na celo.misim i nista mi nepada na pamet osim vrtoglavice i gluposti.ddaa pa to cete videti samo kod nas,lezeci na kraju sela,pa to treba da slikam za smesne slike osvojicu bar nagradu osim slupanog traktora,ali imam kasko osiguranje pa mirno spavam a mirno se i vozam jer sam jesenas mogao upasti u kanal i svog ga razlupati,ali sreca je bila na mojoj strani i stao sam na ivicu pomenutog kanala.

uzmi plug pa iscupaj lezece policajce ,gumu uzmi i prodaj,ima visoku cenu :haha:
video sam ja to kako to rade ljudi po selima
 
Zzivice nesto se ti mlogo tripujes dok vozis kejsa,prvo lezeci policajac,pa nece da trosi D2 i na kraju pobrkas kvacilo i kocnicu,da nisu pocele rate da pristizu ??
 
North ARMY je napisao(la):
Zzivice nesto se ti mlogo tripujes dok vozis kejsa,prvo lezeci policajac,pa nece da trosi D2 i na kraju pobrkas kvacilo i kocnicu,da nisu pocele rate da pristizu ??
haha Bice da je to!
 
North ARMY je napisao(la):
Zzivice nesto se ti mlogo tripujes dok vozis kejsa,prvo lezeci policajac,pa nece da trosi D2 i na kraju pobrkas kvacilo i kocnicu,da nisu pocele rate da pristizu ??

Mozda mu svalerka zahtevna pa je rastrojen :haha: :haha: :haha:
 
Iako me veliki traktori uopšte ne zanimaju ovu temu skoro redovno pratim! :haha: :haha: :haha: :D
 
steta sto nije cesce na forumu
hajde da skupimo neku kintu pa da mu uplatimo jos neki sat za internet :cao:
 
pozdrav svima ima li neko katalog delova ili radionicko uputstvo za case 1690 84god
 
Nazad
Vrh