Case

ma za njih znam da lice ko jaje jajetu ali nisam ni ja video razliku vec sam samo cuo,ali da li je jx95 za taki plug od 3 brazde obrtac planiram da kupim ove godine nov vogel ili kvederland,jel ce moci orati na 30 cm 3x35 ili 3x40,vase misljenje,zagrejan sam za kvetka novog ali mi je mnogo pa ako ostvarim povracaj 40% oda cu ga kupiti,ti imas jaci traktor da li bi bilo boljr da kupim dvobrazni ili trobrazni? :sta:
 
u svakom slucaju trobrazdni :D ,ima jedan u mom kraju sto sa jx95 vuce isti plug ko ja i nema nikakvih problema,proslo leto je napravio 500 radnih casova sa tim plugom i nema uopste primedbi :ppozdrav:
 
evo nisam stigao ranije
20k62s2.jpg

5uphyh.jpg

f0n2h3.jpg

iyn1is.jpg

soy1xw.jpg
 
@gabric

Da li je tvoj Case made in Austria ? :D
Inace super,svidja mi se.
Takav traktor se isplati ako radis 80+ hektara.
 
Ovi austrijski Kejsovi se prave u istoj fabrici u kojoj se pravi i Steyr ,ili ih samo sklapaju ,Video sam taj video da li na steyr ovom sajtu ili na netu
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Ovi austrijski Kejsovi se prave u istoj fabrici u kojoj se pravi i Steyr ,ili ih samo sklapaju ,Video sam taj video da li na steyr ovom sajtu ili na netu

case ih cs pro potpuno isti traktor kao steyr serie 9000mt

kod nas u hr jx60 je jedno vrijeme bio na akciji 18 000 inesto sitno +pdv
 
Da li neko ima ili zna nekog ko ima JX-80 i kakvo se pokazao u radu?
Meni zgodan traktor a nisam u ovoj temi video da ga neko poseduje! :ppozdrav:
 
bewisa je napisao(la):
Da li neko ima ili zna nekog ko ima JX-80 i kakvo se pokazao u radu?
Meni zgodan traktor a nisam u ovoj temi video da ga neko poseduje! :ppozdrav:
prijatelja ga je imao al jx75 ili jx 80 potpuno isti traktori, moje osobno misljenje jer sam jako puno puta radio sa njim je da ti nebi preporucio taj stroj, prvo veliko potrosac a drugo kao da nema tu konjsku snagu koja pise, i ovako mi nije bas nikad lego isto kao i njemu, sijetva na primjer od ujutro do navecer nikad nije ispod 100 litaara a posije oko 30 jutara sto je po meni jako puno, ak te sta zanima oko njega slobodno pitaj...
 
Sa sestorednom sejalicom ili?
Da li ste orali sa njim?Predsetvena priprema?
Meni se cini okretan,ali ako puno trosi i nema snage to nije dobro. :sta:
Pretpostavljam da si zadovoljniji sa Class-om :D
 
da sestoredna gaspardo sijacica, orao je samo prve godine i ista stvar, slab je a i trosi ko helikopter a u pred sijetvenu pripremu i neide jer ima veci traktor 6520 jd-a i moj class... prednost mu je jedina sto je kratak i okretan tu si u pravu a sve drugo je nula bodova barem za mene, nemoj me krivo shvatiti to je moje misljenje, class je prica za sebe i jaci je i drugaciji mijenjac ima i svasta nesto jos sto case nije imao....
 
tomybrzic je napisao(la):
da sestoredna gaspardo sijacica, orao je samo prve godine i ista stvar, slab je a i trosi ko helikopter a u pred sijetvenu pripremu i neide jer ima veci traktor 6520 jd-a i moj class... prednost mu je jedina sto je kratak i okretan tu si u pravu a sve drugo je nula bodova barem za mene, nemoj me krivo shvatiti to je moje misljenje, class je prica za sebe i jaci je i drugaciji mijenjac ima i svasta nesto jos sto case nije imao....

Taj Case JX75 (predpostavljam da misliš na Rusinog) je za klasu manji od tvog Claasa Celtisa tako da se teško mogu uspoređivati. To što si rekao za potrošnju(Case) stoji, čim ga poteraš iznad 1800-1900 o/min potrošnja naglo raste.
 
Nazad
Vrh