Case

1zoj53l.jpg
Doticni Gospodin
Post je spojen: [time]1265062125[/time]
_________________________________________________
Mislim da je i Dzondir u tom rangu mozda nekih 5000 vise, naravno ta konjaza
 
Za sad mi ne treba,ali ako bude nesto od povracaja za novu mehanizaciju ko zna. Prvo i osnovno treba naci jos zemlje za takav traktor. Bar 200 kj da radi,ispod toga se ne isplati osim ako ne dobijem na lotou ::namigivanje::
 
paorpaor je napisao(la):
Za sad mi ne treba,ali ako bude nesto od povracaja za novu mehanizaciju ko zna. Prvo i osnovno treba naci jos zemlje za takav traktor. Bar 200 kj da radi,ispod toga se ne isplati osim ako ne dobijem na lotou ::namigivanje::
Ako dobijes na lotu mislim da ti nebi trebo ni ovaj sto sad imas a ni ovaj novi. :haha:
 
Pozdrav ljudi,kupio sam Case JXU 105 u avgustu i zasad sam skroz zadovoljan.Jel ga poseduje jos neko cisto da cujem neka iskustva :cool:
 
gabricn je napisao(la):
Pozdrav ljudi,kupio sam Case JXU 105 u avgustu i zasad sam skroz zadovoljan.Jel ga poseduje jos neko cisto da cujem neka iskustva :cool:
bajo predstavi se u temi ZA NOVE CLANOVE DA SE PREDSTAVE! Jbg. moras.
 
gabricn je napisao(la):
Pozdrav ljudi,kupio sam Case JXU 105 u avgustu i zasad sam skroz zadovoljan.Jel ga poseduje jos neko cisto da cujem neka iskustva :cool:

Imam New Holland T-5060, brata blizanca od tvog Case JXU 105. Traktor je olrajt, ima dosta snage u radu na njivi, kabina je dosta tiha, prostrana i dobro izolirana, potoršnja je prihvatljiva kad ga držiš do 1900 o/min... Kao najveću manu bi mu naveo ljenost na cesti pod teretom. :udri: E to me ubi u pojam. :udri: Jako sporo prima gas u transportu. Inače imao sam problema u prednjem trapu (ošla neka čaura...), hidrulika stalno ima neke čudne zvukove ( :sta:) i malo flisa što servis bezuspješno pokušava rješiti. Sve u svemu nije loš traktor.

Kako si ti zadovoljan sa svojim Case-om?
 
bice slika posle,trenutno nemam pri ruci :osmeh: .Trenutno vucem sa njim Lemken Opal 110 ali je polovan i negde izgleda bilo zapeto sa njim pa jedna strana ne slaze lepo oranje tako da cu ga menjati kad bude bilo para za to :osmeh: .Inace sto se traktora tice orao sam pod psenicu i zadovoljan sam i sa potrosnjom i sa snagom,udobnost je stvarno na nivou.Bio sam sa njim i u transportu i stvarno nemam zamerki.Napravio sam oko 370 radnih sati,imao sam dva redovna servisa i zasad nema nikakvih kvarova.
 
Cuo sam da je puno bolji od JX-95 a neznam koliko je skuplji?
Koliko je bila cena tvog? :D
 
pa sad dal je bolji i kolko je bolji ne znam posto nisam imao prilike da vozim jx-95.Na kredit ce da me izidje oko 50000 e sad tacnu cifru bes pdv-a sa pdv-om ne znam na pamet,pogledacu papire pa ako te zanima mogu da stavim :osmeh:
 
zna li neko kakav je case 844 bez prednje vuce-2wd 1985godiste?nemam nikakva iskustva i nisam ga nikad video,a zanima me pa ako neko ga ima ako hoce da mi kaze kakav je to traktor :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh