Case

@miroslavjovanovic78
Ovo je evropski CASE traktor.Taj model se proizvodio od 1975 pa do 1990.Ima 80 ks i 4389 kubnih cm.Dosta okretan traktor pogotovo ako je bez prednje vuce.Udobna kabina sa grejanjem, a klimu nema svaki.Na forumu se javlja paorpaor koji ima 1056 koji je nesto jaci i ima prednju vucu ali ostalo je isto pa ga pitajte za utiske i odrzavanje.
Jos nesto_Ovaj model je imao motore D-268 koji su se proizvodili do 1997. godine.
 
North ARMY je napisao(la):
jel imas neku semu za njega??
On je isti kao i tvoj po prilicno glomazan,kog ce ti takav za povrsinske radove??
pa neznam videcu ovaj je kaze bez prednje vuce i dosta je okretan/moram videti
Post je spojen: [time]1265319438[/time]
_________________________________________________
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Evo ti al sa prednjom vučom
298045.jpg
 
kad god hoćeš-eto pa usput i slikaj pa ga stavi na forum znaš da ja nemam vremena za to
Post je spojen: [time]1265666892[/time]
_________________________________________________
a :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ladno iz gajbe
 
pa pazi ukusi su razliciti :D ,meni je lep i jedan i drugi.Za new hollanda sam se raspitivao pre godinu-dve i posle toga ni nisam.Kad smo odlucili da kupimo traktor case jx 95 je bio na prvom mestu ali uspeo sam da se dogovorim sa caletom da ipak uzmemo jxu 105 :D .Sto se tice prednjih tegova i ovo mi je sasvim dosta :cool:
 
moje misljenje je da je za nijansu kejs bolji od njuholanda a zasto necu da vam kazem.

Post je spojen: [time]1267041211[/time]
_________________________________________________
jel si ga kupio kesom il na kredit i kolko ce kostati?
 
zzivica je napisao(la):
moje misljenje je da je za nijansu kejs bolji od njuholanda a zasto necu da vam kazem.

Post je spojen: [time]1267012411[/time]
_________________________________________________
jel si ga kupio kesom il na kredit i kolko ce kostati?

Nemoj sluuučaajno da nam kažeš!

Zamisli kad bi uspoređivali plavi i crveni Yugo pa da ti kažeš: E crveni je bolji. :sta:
 
ha znaju serviseri iz vajta ali sam zaboravio ali najveca razlika se vidi newh. je mnogo kraci od kejsa i menjac je spojensa motorom dok je kejs duzi i ima izmedju motora i menjaca kardan a o kojoj konjazi je rec zaboravio sam,pa je odma kraci i kkad zakaci obrtac odma se clovi dok case jede malu decu.
 
zzivica je napisao(la):
ha znaju serviseri iz vajta ali sam zaboravio ali najveca razlika se vidi newh. je mnogo kraci od kejsa i menjac je spojensa motorom dok je kejs duzi i ima izmedju motora i menjaca kardan a o kojoj konjazi je rec zaboravio sam,pa je odma kraci i kkad zakaci obrtac odma se clovi dok case jede malu decu.
Ma nemoj?Si mislio na turčina?
 
Razlika u duzini je izmedju Case Magnuma i New Hollanda 8000 serije,zato Case napred ima manje tegova a New Holland vise!Tesko je nacloviti traktor od 14t!
 
kolko ja znam case jxu 105 i NH T5060 su potpuno isti traktori samo je jedan crveni a drugi plavi,ali sto se ove dvojce tice razlike u duzini nema :cao:
 
Nazad
Vrh