Case

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.113
Eto i.meni prve neposlusnosti na case-u. U tanjiranju poceo da gubi snagu i.trokira. Vidim da u crevu koje vodi AC pumpi szruji i vazduh sa gorivom. Sta gledati, sme li tu da bude.uopste vazduha? Onako bas u malzevima.ide nafta kroz crevo.

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.113
Hvala puno drugari. Spašavate me bedaka i psihoze da je crvendać otkazao poslušnost. Juče malko ugarili gde je stajnjak razbacan, vrlo jednostavan za rukovanje. Malo i junio orao. Zgodan sa onom kopčom za hidraulik kada sam plug naštelovao ne diraju se ručke hidraulika i samo gas. Grize kao besan i sa plugom i sa tanjiračom.

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
1.477
Tu zapusi na samom holenderu koji ide na crevo iz rezervara ,kas se to zapusi odnekle vuce vazduh pa duva u rezervar i ako je pun curi gorivo na cep od rezervara

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.113
Onako deluje kao da nema goriva. Jeziv osećaj, bar meni, lako vuče tanjiraču drugom i onda počne da malakšaje stanem on trokira, malo gasiram ubacim u prvu i on izađe do kraja, pa kad ponovo uđem ide dobro do pred kraj lenije. Inače rezervoar do pola pa ne bi preliva.

Lord Ogy

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
2.519
Meni su jednom desilo da je upao trun u taj holender i traktor sam krenuo da trokira dok nisam odvio i ocistio holender. Drugi put filter mali pre Ac pumpe. I onda ni sam ne znam kako slomio se iznutra i mrezica se preprecila nekako na izlaz goriva ka ac pumpi pa traktor trokirao. 2 minuta posla zamenio taj filter i pici dalje.

Sent from my S60 using Tapatalk

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.113
Hvala svim clanovima koji su ukazali na potencijalni problem, pogotovu hvala clanu markojx koji mi je I slikovito objasnio problem. Pronasao sam zagusenje holendera ka filteru goriva iz pravca rezervoara. Jos jednom hvala svima.

diesel d-60

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2012
Poruka
2.111
Menjac kao menjac nije nista drugaciji od ostalih povershifta, samo treba imati podatke o zazorima i slicnim stvarima.

Vrh