Case

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
1.367
Danas cev namestena ,napravio sam novu u firmi Metal proizvod iz Novog sada ,skinuo staru i odneo u roku dva sata gotova ,uradio dva komada za svaki slucaj cena 10 e po komadu ,pokusao sam pre toga da podbacim bakarnu platnu na konus i nije pomoglo ,pa sam aluminijumsku i nista opet je curilo ,moje misljenje je da Case nije ozbiljna firma da na stanju nemaju takve sitnice

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.673
Ko prodaje ovakve krajeve spona?Traktor ima jedan cilindar za volan i ovakve spojeve sa obe strane,u ovim zglobovima sto idu do klipa se pojavio dosta velik luft.

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.616
Odnesi na remont,svi koji rade krajeve spona za putnicka i teretna vozila rade i te spone
Ja sam remontovao pre par godina na mom maseju,cena smesna,za sve cetiri oko 50 e
Za sada nema nikakvog lufta ni najednoj

Послато са motorola one помоћу Тапатока

mirosti

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2011
Poruka
2.701
David Brown/Case 1190.
Dali neko od Caseovaca zna nešto o ovom traktoru(klasa 549 ili r47), i dali bi bilo računice kupiti za neke univerzalne kućne poslove.
Ako je preterano egzotičan dali je za izbegavanje. Dostupnost rezervnih delova?

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.616
Imam 1690 vec 12-13 godina,delova ima ali se narucuju iz amerike pa se cekaju dugo
Mi smo dosta sitnica preradili na nas standard
U principu nisam imao nekih vecih kvarova osim jednog zubcanika u menjacu kojeg smo pravili

RatkoPa

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2011
Poruka
3.616
Tu je ispao ceo prednji most iz lezista,vidis da su blatobrani dosli napred i ako se zagledas vidi se da je most okrenut ka gore

Vrh